Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

III. slovenský sraz ce4you :: Bratislava - Krasňany, Január 2006, reštaurácia Hviezda

space_cowboy (336)|2.1.2006 16:44
Vážení priatelia!

Tak ako praví krátky popis samotného vládcu československého webu o Pocket PC - Pavla Kozu ;):
"Třídní sraz je tzv. snahou o vystoupení z virtuálního světa Internetu.
Jedná se o setkání čtenářů tohoto serveru, takže pokud nejste vysloveně anti-společenští, jste srdečně zváni"
.

V duchu tejto myšlienky si Vás - všetkých priateľov stránky ce4you.cz, priazdnivcov pda, mda, či telefónov s označením "smart", majiteľov tých malých krabičiek s okienkom :), alebo len uvažujúcich o jeho zadovážení si, dovoľujeme pozvať na

III. Slovenský zraz priateľov CE4YOU.

Kedy:
sobota, 21. januára 2006, o 16:00

Miesto konania:
REŠTAURÁCIA HVIEZDA, Bratislava - Rača - Krasňany, roh Hubeného a Vrbenského ulice
__________________________________________________________________


__________________________________________________________________
Súradnice:
48°11'53,88"N 17°08'35,21"E
To by mala byť stolička na ktorej sedím, tak nie že to do mňa našijete! :D Zdroj: GoogleEarth
__________________________________________________________________
Pre peších:
Zastávka MHD "Pekná cesta"
Električky: 3, 5, 11
Autobusy: 75, 59
Objavte obchodný dom COOP-Jednota na Peknej ceste, vydajte sa za ním do prava a po cca 300m ste na mieste ;)
__________________________________________________________________
Mapa1:

__________________________________________________________________
Mapa2:



__________________________________________________________________
Ďalšie info:
Prosíme všetkých záujemcov, aby svoju účast potvrdili buď sem do fóra, alebo na niektorý z uvedených kontaktov, najlepšie aj s krátkym popisom braného príslušenstva, o ktoré samozrejme nesmie byť núdza.
O elektrickú energiu pre našich večne hladných miláčkov je postarané. Tak ako aj o naše prázdne žalúdky, mlsné jazýčky a prirodzene aj o naše smädné hrdlá.. :D Reštaurácia ponúka široký sortiment jedál a nápojov za priazdnivé ceny, každý si istotne nájde to svoje.

Pre mimobratislavských, či zahraničných účastníkov (prípadne tí viac spoločensky, alebo akokoľvek inak unavení - myslím na bezpečnosť naších ciest ;) ) je k dispozícii nocľah. Free ;)
__________________________________________________________________
Tešia sa na Vás, space_cowboy & stary_pes!

Odkazy na predchadzajuce stretnutia:
I.zraz
II.zraz, (foto - pocket pc,foto - desktop)
__________________________________________________________________
Účasť zatiaľ potvrdili:
1. stary_pes (goodgood@centrum.cz), EuroTel SDA, Acer N30
2. space_cowboy (space_cowboy@centrum.sk) HP iPAQ hx4700, HP Foldable BT Keyboard
3. Brco HP iPAQ 1945, HP Foldable BT Keyboard, GPS AQ 500
4. Radim1
5. Wizik Eurotel SDA
6. filipko MDA Compact
7. Jozef Laufer HP iPAQ hx4700
8. Kexo Eurotel SDA
9. Mylko SPV C500
10.Majo Motorola MPX 220
11.Leon Eurotel SDA
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2006 19:47
Koukám, že máte sraz stejný den, jako máme v Praze. To budeme moci udělat on-line telemost Praha-Bratislava a zpět. :D

Doporučení k termínům
Na Karlicův návrh jsem demokraticky zavedl pravidelný termín konání pražských srazů - 3. sobota v měsíci. Většinou je už po výplatě, tak se nikdo nemůže vymlouvat. ;)
Brco_ce4you (447)|2.1.2006 20:27
Tak ja sa opat hlasim.

To space_cowboy: vidim ze klavesnicu o ktorej sme kecali naposledy uz mas. Me too.:D
space_cowboy (336)|2.1.2006 22:49
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]..budeme moci udělat on-line telemost Praha-Bratislava a zpět..

3. sobota v měsíci je už po výplatě, tak se nikdo nemůže vymlouvat..[/QUOTE]

1. Tak to je super, to si budeme moct pripomenut zlate stare casy CST "kdy se propajelo spet do Prahy" ;)
2. A co myslis preco to mame prave v tuto sobotu?! :D
space_cowboy (336)|2.1.2006 22:55
[QUOTE="Brco"]..ja sa opat hlasim..[/QUOTE]

1. Velmi rad ta znova uvidim! Prepac za to premazanie tvojho topicu, bolo to pre poriadok.
2. A co myslis, na com pisem tento prispevok?! ;)
devil_ce4you (33)|3.1.2006 10:07
Škoda že som akurát v robote . Bol by som prišiel. Minule to bolo super. Pozdravujem všetkých účastníkov.

devil
stary_pes_ce4you (252)|3.1.2006 11:07
No, tak to bude treba vyzvat radima, aby zabezpecil flarion a notebook a mozeme spravit ten telemost cez net... Myslim, ze by to bolo zaujimave :-D

space_cowboy (336)|3.1.2006 14:43
[QUOTE="stary_pes"]..treba vyzvat radima..[/QUOTE]

Stalo sa. Podla jeho vlastych slov s "datumom konania nema problem", verim teda ze ani s cestou na miesto stretnutia. Ja totizto nemam problem v podstate so ziadnym datumom na aky si len spomeniete.. :D Raz darmo, Radim je zahadny.. Ale ako nam vytrvalo dokazuje na kazdom stretnuti, ma apetit :D
bobby333 (75)|4.1.2006 00:44
Och, aké symbolické. V tej krčme som trávil svoju mladosť, pretože som na gympel Hubeného (občas zhúleného) chodil. A 21. mám narodeniny. Tak to mi môžete kúpiť nový Compact, pretože môjmu som prerazil display. Ešte netuším, či budem schopný dostaviť sa (a či bude nádobičko schopné dostaviť sa, za opravu chcú v Prahe 4600 Kč - a to si hovoria bratia). Ale dám vedieť.
space_cowboy (336)|4.1.2006 12:11
[QUOTE="bobby333"]V tej krčme som trávil svoju mladosť, pretože som na gympel Hubeného chodil..[/QUOTE]
Ja tiez! :)
[QUOTE]A 21. mám narodeniny.[/QUOTE]
Neboj, oslavime.. ;)
[QUOTE]Tak to mi môžete kúpiť nový Compact, pretože môjmu som prerazil display..[/QUOTE]
Uprimnu sustrast.. :dead:

V kazdom pripade by si mal prist, dosledkom davovej psychozy moze byť kupa noveho zariadenia.. Napriklad HTC Wizzard?! :)


Brco_ce4you (447)|6.1.2006 11:29
Tak vidim ze sa nas asi moc nestretne. Ved je tu dost Slovakov, pridte!!!
stary_pes_ce4you (252)|6.1.2006 11:40
Brco, na teba sa tesim najviac - dones tu GPSku... :-)
space_cowboy (336)|6.1.2006 16:11
[QUOTE="Brco"]..asi moc nestretne..[/QUOTE]
"Moc" je relativne, hlavne aby bolo o com..A to si myslim ze je a bude.
A okrem toho mame este 2 tyzdne, tak mobilizujme!:)
Filipko! Halooo?!? :D To mam to pivko pit sam?! ;)
stary_pes_ce4you (252)|6.1.2006 23:47
[QUOTE="space_cowboy"]
To mam to pivko pit sam?! ;) [/QUOTE]

Tento krat nebudem mat ziadne dalsie povinnosti, tak ti s tym pomozem :-D
beecher (9270)|7.1.2006 09:22
BTW Mam zlepsovaci navrh... :)

Nechcete delat vase srazy tyden pred nebo po prazskem srazu? Ja jenom, ze bych obcas mohl taky zajet do Blavy se tam na vas mrknout, jestli nezlobite... :D
space_cowboy (336)|7.1.2006 10:44
[QUOTE="stary_pes"]Tento krat nebudem mat ziadne dalsie povinnosti, tak ti s tym pomozem[/QUOTE]
Budem sa tesit na nasu.. ehm.. verim ze mimoriadne plodnu spolupracu. ;) :D
Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2006 12:11
[QUOTE="beecher"] Ja jenom, ze bych obcas mohl taky zajet do Blavy se tam na vas mrknout, jestli nezlobite... :D[/QUOTE]Jen to nesváděj na kontrolu zlobivosti. Přiznej barvu! Chceš omrknout prehliadku bratislavskych dievčat na hradzi a iné atrakcie ;) Já taky.
Jak psal Filipko: "...tak si predstavte najkrajsie dievcata Europy na inline korculiach iba vo vykusovakoch. Vykusovaky = tangace ake si neviete predstavit ani v tych najerotickejsich snoch." :yes:
viz tady To bychom se k flashování a jiným věcem kolem PDA nedostali. :D
PS:
Ta změna termínu by byla stejně až bude hezké počasí a teplo, t.j. květen-září.
space_cowboy (336)|7.1.2006 12:15
[QUOTE="beecher"]..ze bych obcas mohl taky zajet do Blavy se tam na vas mrknout, jestli nezlobite..[/QUOTE]
Bude nam urcite potesenim. Zadnej ostych! ;)
bobby333 (75)|7.1.2006 17:02
Takže priatelia, moj compact je definitívne mŕtvy. Že nebol rozbitý len display ale aj procesor a oprava by stála 10 000 Kč - srandisti. Takže mám na predaj baterku, ak má niekto záujem. Je niekde porovnanie medzi Qteckom 9000 (tým novým nástupcom Compactu) a compactom? Dik za odpovede. A na stretko sa asi nedostavím, tak nie že sa tam bez môjho dohľadu opijete. Veľmi.
space_cowboy (336)|8.1.2006 01:22
[QUOTE="bobby333"]Takže priatelia, moj compact je definitívne mŕtvy..[/QUOTE]
:( Ta cena za opravu je fakt tuha, ale tak uz to v tomto obore chodi. Za tie peniaze sa skutocne oplati kupit nieco nove.
Tak si teda toho 21. spolocne pritukneme na tvoju pocest! ;)
A ty sup-sup do obchodu po novu krabicku s okenkem! :D
stary_pes_ce4you (252)|8.1.2006 14:33
[QUOTE="bobby333"]Takže priatelia, moj compact je definitívne mŕtvy. Že nebol rozbitý len display ale aj procesor a oprava by stála 10 000 Kč - srandisti. Takže mám na predaj baterku, ak má niekto záujem. Je niekde porovnanie medzi Qteckom 9000 (tým novým nástupcom Compactu) a compactom? Dik za odpovede. A na stretko sa asi nedostavím, tak nie že sa tam bez môjho dohľadu opijete. Veľmi.[/QUOTE]

Tak to uprimnu sustrast... Qtek 9000 nie je nastupca compactu, tym je HTC Wizzard (MDA Vario). Od pondelka sa predava aj na Slovensku, aj ked za trosku vyssie ceny ako v cechach. Pozri obchod najmobil, recenzia je na mobilmania.cz
Recenzia na Qtek 9000, alebo HTC Universal je na ce4you.cz. Na recenzii pre mobilmania.sk sa pracuje (zariadenie sa vybavuje). Je dost mozne, ze ho donesiem na zraz :-D
Kato_ce4you (970)|10.1.2006 21:36
Ono ani Vario (HTC Wizard) neni primym nastupcem Compactu ;) Tim pravym nastupcem Compactu bude HTC Prophet :cool:

Btw. kdyz uz to poradate v Blave - byste meli ukecat buzze, aby prisel - jako to by byl pro me silny duvod dojed i odsud do Blavy ;)
stary_pes_ce4you (252)|10.1.2006 21:45
[QUOTE="Kato"]Ono ani Vario (HTC Wizard) neni primym nastupcem Compactu ;) Tim pravym nastupcem Compactu bude HTC Prophet :cool:

Btw. kdyz uz to poradate v Blave - byste meli ukecat buzze, aby prisel - jako to by byl pro me silny duvod dojed i odsud do Blavy ;)[/QUOTE]

Kato, aj ty by si sa mohol ukazat v Blave, rad by som ta spoznal. Uz dlhsie sledujem tvoje reakcie aj tu, tak na mobilmanii, smarmanii a inych forach a myslim ze by nam to vydalo na dlhu a vycerpavajucu odbornu diskusiu :-)

Ale kazdopadne dik za tip, pokusime sa ho kontaktovat...
filipko_ce4you (115)|11.1.2006 18:50
Tak sa hlasim chlapci. Pridem (teda ak ma pusti Marta, lebo ako vsetci dobre viete som pod papucou).

Dobry napad kluci a klucky z Ceska. Ale ako spravne podotkol Zdenek, treba prist najma v lete.

Boby333 o tej baterke porozmyslam, teda je to vlastne iba otazka penazenky. Ked nieco popijeme, lahsie ma nahovoris :). Takze by si mohol prist. Urobis obchod a taktiez oprasit spomienky na stare casy.
space_cowboy (336)|11.1.2006 21:18
Filipko is back! :D
Nezabudni so sebou priniest rekvizity. Minulé, tematikou viazané k Vietnamu mali velký úspech.. ;)
Jozef Laufer (14)|14.1.2006 18:33
Po skúsenosti z posledného stretnutia v novembri 2005 sa teším na toto stretnutie a ak to bude len trochu možné, určite sa zúčastním. :)) javascript:addstring( ':))' );
Happy
Brco_ce4you (447)|14.1.2006 19:07
No fajn, tak sa nas nakoniec nazbiera mozno aspon tolko co naposledy. Ale pri tom je tu dost ludi zo Slovenska, ale nejak sa im nechce. Nemusite sa hanbit:)
spigot (34)|14.1.2006 19:57
Aj by som prisiel, ale nevychadza mi to :(( . Osobne cakam na Acera n311 ci teoretickehy FS c550. Ak nie tak Asusu 636. Sag uvidim :mad:
Ak to stihnem tak pridem :D
Dufam ze to co chcem pride co najskor aby som sa mohol pochvalit aj ja :cool:
space_cowboy (336)|14.1.2006 21:12
[QUOTE="valchm"]Aj by som prisiel, ale nevychadza mi to [/QUOTE]
Ak myslis tym nevychadzanim, ze nebudes mat "krabicku s okienkom" tak pohoda :cool: a kludne prid!
Ako vravi klasik, nie je nic lepsie, ako sa stretnut s rovnako postihnutymi.. :D:yes:
[QUOTE="Brco"]..mozno aspon tolko co naposledy.. [/QUOTE]
Podla mojich informacii by malo prist este niekolko ludi nie registrovanych na ce4you, takze pohoda, klidek a tabacek.. :cool:
spigot (34)|15.1.2006 09:15
Noo, kedze sa zatial ani jeden z vyrobcov neponahla s dodavkou :dead: tak "krabicku s okienkom" mat urcite nebudem. Ale to by nebol problem, nestiham casovo :mad: Takze dufam, ze na najblizsom stretnuti budem ja a moj maly milasek :O (Keby ma tak pocula moja polovicka :D )
Brco_ce4you (447)|18.1.2006 12:40
No pocasie sa nam pokazilo, hadam sa bude dat prist aj od severu.

A bude wifi net od Radima?
stary_pes_ce4you (252)|18.1.2006 15:05
[QUOTE="Brco"]A bude wifi net od Radima?[/QUOTE]

No, to sa uvidi, nevieme zohnat Wi-Fi router...
space_cowboy (336)|18.1.2006 17:03
Konekt je prislúbený od Radima, WiFi router od filipka. Zariadenia bez WiFi pokryjeme s Bluetooth, takže myslím, že všetci budeme spokojní. :yes:

Počasie sa má koncom týždna umúdriť, takže uvidíme. Ale vážení šoféri, hlavne prosím vás bezpečne..ano?! Radšej neskôr ako vôbec! :cool:

A pomaly ale isto zisťujem, že nás je (zatiaľ) jedenásť, ako v tej pesničke od Lasicu a Satinského, tak dúfam, že nebudú nikoho vešať.. :D
stary_pes_ce4you (252)|19.1.2006 18:35
Pani, HTC Universal nebude :? :?

Ale zato by som mal doniest ukazat Nokiu 9300i, zajtra si idem po nu :-) (teda ak nenastanu neocakavane udalosti)
space_cowboy (336)|21.1.2006 12:10
[QUOTE="stary_pes"]Pani, HTC Universal nebude[/QUOTE]
:( To je škoda.. Tých 30 deka elektroniky by som znovu rad videl.. ;)

Takže, dnes je naše stretnutie, vážení! Ja a starý_pes tam budeme už pred štvrtou "u okrúhleho stolu" ;) Nezabudnite si vaše krabičky s okienkom a príslušenstvo k nim.

Ak do príslušenstva zaraďujete aj manželky, či priateľky, nezabunite im pribaliť sadu na prežitie. Obsahuje: príručku "Co delat v nesnázích" 1ks, magazín Cosmopoliane 2ks, zrkadlo obyčajné 1ks,zrkadlo zväčšovacie 1ks, sada omalovaniek 1ks, mobilný telefón (paušál 2000) 1ks. :D

TIP: Neodporúčam brať milenky. Ja pravdepodobné, že sa budú vyrábať fotky. Ak sa vaša žena (priateľka) aspoň trochu zaujíma o to čo robíte vo voľnom čase, mohli by ste mať problém.. ;)

O tri hodiny, dovidenia!
stary_pes_ce4you (252)|21.1.2006 13:03
Presne ako hovori space_cowboy, budeme tam uz trosku skor a budeme sa pomaly snazit to tam uludstit. Ja by som chcel spytat ucastnikov, ci niekto z nich nahodou nevlastni Nokiu 9300, alebo 9500 a ci by ju nemohol doniest?

Takze za tri hodky sa vidime ;-)

Citace s rozumem. beecher
space_cowboy (336)|21.1.2006 16:10
Takze stretnutie sme uspesne zahajijli v zostave: stary_pes, space_cowboy a Radim.. Ale Radim vraj uz jedol, no uvidime.. :D
devil_ce4you (33)|21.1.2006 16:28
Tak vás všetkých pekne pozdravujem. Škoda, že musím trčať v robote.
Veľmi rád by som prišiel.
Tak sa tam správajte slušne a nezabudnite vložiť nejaké foto aj s popisom,aby som vedel čo ste stvárali. devil: :D
space_cowboy (336)|21.1.2006 19:05
[QUOTE="devil"]Tak sa tam správajte slušne a nezabudnite vložiť nejaké foto aj s popisom,aby som vedel čo ste stvárali..[/QUOTE]
Tak nech sa paci! ;)

Mala instruktaz od Brca pre Jozka Laufera..


"To je ale krasny telefon,ze?!" (space_cowboy aka náčelník Červené ucho :D)


Hoši v akcii.. (zľava: wolodaw, Juraj, Jozef Laufer, brco)



"Co do p... to robi?!" :D (Mr.Radim)


space_cowboy (336)|21.1.2006 21:42
Tak predsa! :D
Kato_ce4you (970)|21.1.2006 22:55
Pak byste sem mohli hodit popisky kdo je kdo ;) Btw. poradne si to tam uzijte - vypada to aspon podle fotek fakt dobre :yes:
Brco_ce4you (447)|22.1.2006 10:08
No bolo to skvele, to treba jednoznacne povedat. Len na buduce by som sa prihovaral za skorsi cas, napr. o 14.00, lebo vzdy musim odist ako prvy a to ma stve.:D
space_cowboy (336)|22.1.2006 12:47
[QUOTE="Kato"]Pak byste sem mohli hodit popisky kdo je kdo..[/QUOTE]
Hotovo. ;)
[QUOTE="brco"]..na buduce by som sa prihovaral za skorsi cas, napr. o 14.00, lebo vzdy musim odist ako prvy a to ma stve..[/QUOTE]
A vari ťa niekto vyháňal?! :D V skoršom začiatku nevidim problém, nabudúce sa dohodneme.. :cool:


A ešte pár obrázkov..

Dávid a Goliáš? ;)


Soutěž! :cool:
Podľa akého kritéria sú zoradené predmety na obrázku?!
a. Podľa výbavy.
b. Podľa ceny.
c. Podľa doby uvedenia na trh.
d. "Hurá" systém, ukladal a fotil starý_pes.. :D
Miloš Strouhal (3997)|22.1.2006 12:53
Podle ceny.. ;) Jelikoz Qtek prisel az davno po N9300 a take ma lepsi vybavu nez N9300, a to si N9300 rika komunikator.. :D
stary_pes_ce4you (252)|22.1.2006 14:05
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Podle ceny.. ;) Jelikoz Qtek prisel az davno po N9300 a take ma lepsi vybavu nez N9300, a to si N9300 rika komunikator.. :D[/QUOTE]

Zla odpoved... Ak by sa predpokladalo, ze na obrazku je Nokia 9300 (akoze nie je) tak by to bolo podla datumu uvedenia na trh, ale kedze je to Nokia 9300i, tak je to "hura system" v mojom podani, cize spravna odpoved je "D" :-D

Inac, nabuduce by som sa aj ja rad dostal na nejaku fotku :-D Ale taky je uz udel fotografov :-)
space_cowboy (336)|22.1.2006 14:35
[QUOTE="stary_pes"]kedze je to Nokia 9300i, tak je to "hura system" v mojom podani, cize spravna odpoved je "D"
Inac, nabuduce by som sa aj ja rad dostal na nejaku fotku :D Ale taky je uz udel fotografov :-)[/QUOTE]

Promiň Miloši, to bol taký chyták.. ;)

Janči,ty si sivá eminencia tohto celého, tvoja tvár nesmie byť odhalená.. Ako tajomný "muž s cigaretou" z Aktov X.. :)) Ale keď sa dnes stretneme, môžem ťa odfotiť a dať to sem. Najlepšie za plným tanierom, ako Radima :D
Radim1_ce4you (71)|22.1.2006 16:14
Toto som presne cakal ze ma tam space_cowboy zase vyfoti pri zradle! Ja tam musim za kazdu cenu vyzerat jak d..il a on sa odfoti jak maly Adonis! Pomsta bude sladkaaa!!!
Panove ja som tam ozaj mal v ruke aj PDA-chvilu!:D
Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2006 17:28
No a co? Já chodím na srazy hlavně kvuli jídlu, pití a jiným laskominám
KeXo_ce4you (8)|26.1.2006 14:02
No je mi fakt luto ze som neni na ziadnej fotke, ale nepodarilo sa mi oslobodit od pracovnych povinnosti... Snad nabuduce....
space_cowboy (336)|27.1.2006 17:11
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]No a co? Já chodím na srazy hlavně kvuli jídlu, pití a jiným laskominám[/QUOTE]
Ja zase aby som tam odfotil Radima za plným tanierom.. :cool:
[QUOTE="Radim1"]Pomsta bude sladkaaa!!![/QUOTE]
Ja nič, ja malý Adonis.. :D