Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DoomGLES (pro x50v/x51v)

Kája_oldd (759)|11.12.2006 19:59
Dobrý večír. Pro dellíky s wm5 se objevila akcelerovaná verze doomu - DoomGLES . Zatím je na stránce ke stáhnutí nově alpha verze, z doslechu prý zlobí na upgradovaných x50v, ale musím říct, že mi na x51v akurát naskočila bílá obrazovka a na foru pocketgameru se stalo někomu to samé. Tak mne zajímá, zdali to někdo zkoušel a jak pochodil...vím, zatím je to jen alpha a nedá se čekat bezchybné fungování:)
Thomas. (102)|12.12.2006 17:14
Na tom pocketgameru jsem psal ja a uz je to vyresene. Ty upravene soubory musi byt ve slozce opengles a MD2 soubory take jinak vse (data puvodniho Doomu a spousteci soubory) ve slozce doom jako popisuji v navodu. Cekal jsem od toho vic a taky se to ve druhem kole sekne.:(
Kája_oldd (759)|12.12.2006 21:43
Opravdu:) Děkuji, už funguje, špatně jsem pochopil jejich návod. I když je pravda, moc velký dojem to opravdu neudělalo:oops:
CommanderZ (1798)|12.12.2006 22:33
Z druhem levelu Doomu 2? U toho jednoho spinace? To delalo v jinem portu doomu. Tam ho stacilo jen opatrne podel sten obejit tu pusku co vypadne z toho typa co tam stoji.
Thomas. (102)|13.12.2006 18:53
[QUOTE="CommanderZ"]Z druhem levelu Doomu 2? U toho jednoho spinace? To delalo v jinem portu doomu. Tam ho stacilo jen opatrne podel sten obejit tu pusku co vypadne z toho typa co tam stoji.[/QUOTE]
Sem se spletl ve tretim kole. Vyjdu ven (je to tam pomerne velky) a sekne se to.
Uz je nova verze hry.