Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO A701 a 4GB ?

Kadel_ce4you (1)|28.12.2006 09:32
Můžete mi někdo poradit zda MIO A701 zvládne 4GB SD kartu? A vše z ní přčte, navigaci, filmy, hudbu atd... Díky moc
Zdenek Malinsky (9781)|28.12.2006 10:27
Problematika použití 2GB a větších SD karet se tu řešila mnohokrát. Použij tlačítko hledat.

To, že někomu bude na stejném modelu PDA fungovat určitý typ a značka karty ještě nemusí znamenat, že to bude i u tebe. Proto je nejlepší vyzkoušet. Buď přímo v obchodě nebo při nákupu přes internet máš možnost do 10 nebo 14 dnů vrátit bez udání důvodů. Hlavně by to měla být karta SD (a nikoli SDHC, která nebude chodit skoro 100%).

V případě problémů někdy pomůže naformátování v čtečce karet, které fungují také jenom některé. To si všechno najdeš.;)
Suoraj (704)|28.12.2006 10:36
A data funguje. Zkoušeno.
hawkens (90)|1.1.2007 19:12
1) ano - uz sme to tu par krat riesili, pouzi SEARCH
2) ja mam 4GB Adat 150x, funguje spolahlivo a bez problemov
elis (15)|15.1.2007 22:09
Ahoj souhlasim , ale bacha !! A data asi neni super znacka , nicmene jsem 4gb 150x nacpal do mia jako prvni a pohoda , tedy pohoda formatovat jsem ji musel ve fotaku a funguje skvele, ale za tu dobu uz mam 3 kusy a u jedne se mi stalo, ze mi ji nacpal kolega do starsi ctecky ktera nemela podporu 32bit zapis a kartu uz nelze v miu pouzit , ve fotaku a v me ctecce jede vesele dal. A jeste jedna vec u 4gb karty , v lete kdyz sviti na palubku slunce, tak kdyz se mio trosku ohreje, karta vypadne a mio ji nevidi, ale to nevim zda za to muze karta nebo mio. Po restartu ok

Zaverem A_data za ty penize super.
Petr