Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pevné pouzdro na PDA

roypalmer (2)|7.2.2007 00:35
Ahoj vsem, zdravim vsechny co hledaji nejakou radu kde sehnat nejake dobre pevne pouzdro pda trebas na kolo. Tak tedy.. I ja hledal tak dlouho az jsem se nastval a pouzdro si udelal sam. Vam vsem ted posilam malej tutorialek jak jsem pouzdro delal. Neuvadim zde zadne rozmery protoze kazde pda je jine. Ja vlastim krabicku ASUS A636N. Udelal jsem si pouzdro na kolo abych mohl pouzivat mapu+GPS. Vytvoreni celeho dila me trvalo cca: tyden. Delal jsem to doma na koleni tudiz nejaky zazrak to neni ale ucel to splnuje. Myslel jsem i na dest. Staci kdyz pres pouzdro pretahnu igelitovej sacek a razem je vodotesne pda ktere jde samozrejme pouzivat i pres nej. Posilam to vam vsem abych vam ukazal ze to neni zas az tak slozite a rozhodne levnejsi nez si porizovat original kryt ktery stoji tisice. Moje dilo vyslo zhruba na 100kc. Preji vsem hodne stesti pri tvorbe sveho pouzdra.

00197403_Tutorial1_YBJf.jpg
Robert Dostal (4)|9.2.2007 21:25
Vypada pěkně. Gratuluji. Sám mám ruce, jak turecké šavle, takže to asi dohromady nedám. Kdyby byl větší obrazek kompletního díla, uvítal bych to.
Přeji hezký den a mnoho dalších úspěchů. :)
zapikz (18)|11.3.2007 00:47
TAké scháním pozdro nevíte kde bych ho moh koupit? Na MDA Compact III
pagino (160)|11.3.2007 07:57
SUPER PRACICKA ! Len teda sam by som si na to asi netrufol. Cim si to lepil? Trochu rozpis techniku vyroby.
Palko_ce4you (24)|11.3.2007 13:38
Dlouho jsem marně hledal klasické a jednoduché pouzdro na Asus P525.
Nakonec jsem nalezl výrobce, který případným zájemcům vyrobí za přijatelnou cenu pouzdro podle jejich požadavků.
Info přímo na e-mailu výrobce: dawson@c-box.cz
00203561_pouzdra_Cfxo.jpg