Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Růžovoučká tlačítka T-Mobile MDAII

jiri.cech (151)|20.4.2004 21:33
Vážení členové klubu emdéádvě

1/ Netuší někdo z vás jak se zbavit či jak vyměnit startovací obrazovku při soft resetu ?

2/ ... a růžovoučkých tlačítek aplikace telefon ?

Používám Oskara a tyto dvě věci mě iritují. :mad: Stačí to pouzdro s napisem T-Mobile ...
Pokud to bude možné jen nějakým flashováním ROM tak mi ani nepište. Na to si vůbec netroufám.

Díky moc Jirka
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 21:48
[QUOTE="jiri.cech"]1/ Netuší někdo z vás jak se zbavit či jak vyměnit startovací obrazovku při soft resetu ? [/QUOTE]

Tak to netusim, mozna bude vedet PavelR. (jestli se tu jeste vyskytuje:)

[QUOTE="jiri.cech"]2/ ... a růžovoučkých tlačítek aplikace telefon ?[/QUOTE]

Bud si muzete vytvorit vlastni (napr. pouzitim aplikace Skin Generator, pripadne i manualne, ale to se snad neda jednoduse zmenit vsechno), nebo stahnout hotove (ale musite hledat, vetsina jich je za penize). Tady jich je par zadarmo...
yasmeene2 (794)|20.4.2004 23:21
s tím obrázkem je to slozitejsi, musi se prepsat jeden soubor z rom, coz nejni tak jednoduche

jinak zbavit se tech ruzovych tlacitek jde velmi snadno tak, ze si napr v albumu otevru adresar windows a smaznu vsechny ruzovy tlacitka - automaticky se nahradi puvodnimi modrymi z rom.
PavelR. (2184)|21.4.2004 12:47
[QUOTE="Pavel Koza"]Tak to netusim, mozna bude vedet PavelR. (jestli se tu jeste vyskytuje:)[/QUOTE]

... samozřejmě, že vyskytuje :)) ... změna start-up loga zde.

PavelR.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|21.4.2004 16:54
Mne ten odkaz taky běhá bez problémů.
Jinak já si měním startovací obrazovky při flashování ;)
jiri.cech (151)|21.4.2004 17:22
Mockrát díky za tip.

Po přečtení diskuze jsem pochopil jak vyrobit ony boot obrázky, bohužel ale nevím kde vzít uváděný Default_Imate.CAB soubor. Tuším asi problém v mojí nepříliš dobré angličtině.:oops:
Navíc pro T-Mobile MDA bude asi potřeba jiný CAB soubor ??

Tento krok uvedený v diskuzi na http://forum.xda-developers.com tedy jaksi nevím jak provést ...
4.copy the cab file on your phone

Pomóóóć ....

jiri.cech (151)|21.4.2004 17:32
[QUOTE="JirkaP."]Mne ten odkaz taky běhá bez problémů.
Jinak já si měním startovací obrazovky při flashování ;) [/QUOTE]

To se máte, že umíte flashovat. To bych taky rád ... Nemáte nějaký návod pro úplné blbce ?
Zatím jsem flashoval BIOS v počítači, modemy, jetdirecty, svého původního PALM-a atd. Z tohoto mám však panický strach.
T-Mobile CZ však ne a ne něco zveřejnit. Německý upgrade si určitě nahrát nechci.
Moc bych se ale rád naučil jak vzít původní originální ROM, vyházet co tam nechci - MMS apod., naopak si tam něco přihodit. Taky mě nebaví po každém HARD resetu celé zařízení znovu konfigurovat z nastavení T-Mobile na OSKARA. Nepořádáte nějaké školení ? Pokud ano, rezervuji si místo v první lavici !
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|21.4.2004 20:37
[QUOTE="jiri.cech"] Nemáte nějaký návod pro úplné blbce ?
[/QUOTE]

Postupy flashování, různé tipy a zajímavosti pro úpravy EXT-ROM pro i MDA2/DATAPHONE2 jsem popsal v například těchto dvou diskuzích ( snad to bude na první první lavice stačit - kdyby to nestačilo posunu kantorský stupínek blíže k první lavici - a pokusim se to na nějakém názorném příkladu vysvětlit lépe ).
Zde najdete první a tady druhou dizkuzi na tato témata. Dnes jsem přidal ještě tuto diskuzní fórum.

Doporučuji nejdříve si pořádně obě diskuze přečíst. A pak si pořádně rozmyslet co vlastně si budete chtít do EXT-ROM přidat nového. Po pečlivém přečtení obou diskuzí zjistíte, že máte možnost mít po HardResetu všechno tam kde má být, ale chce si to s tím pohrát.
Startovací obrazovka to je jen taková malá třešnička na dortu, kterou je určitě dobré si nahoru dát, ale hlavní věc ja správné rozhodnutí co uložit do EXT-ROM. ( počínaje různýma soubora *.DLL, * tsk, instalacema programů ( *.CAB ) a již nainstalovaných programů ( *.exe )

Případné dotazy směřujte sem , kde je ( Postup aktualizace ROM na verzi 1.66.00WWE, Radio 1.10.00, ExtROM 1.66.131 na DATAPHONE2 v tuto chvíli poslední známá verze ROM pro MDA2/DATAPHONE2 ) ať je to trochu u sebe.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|22.4.2004 08:43
Na základě SZ a popudu ředitele školy ( Pavel Koza ) se pokusim do konce tohoto týdne popsat postup flashování MDA2/DATAPHONE2, tak aby to pochopili i Ti v prvních lavici.

PS : Mám slibeno tričko :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|23.4.2004 21:30
[QUOTE="Chuck"]Fajn pokud to bude ještě letos tak souhlas..:o))[/QUOTE]

Tak jsem to právě teď poslal řediteli na korekturu.
Stačil mi na to jeden den, ale byla to fuška.:)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|26.4.2004 10:15
Tak už to ředitel dal tady na nástěnku.