Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ZOOM SMS

greedyyy (104)|11.1.2008 22:56
hladal som googlil som ale nevygoolil a nenasiel. preto sa pytam.
existuje nejaka alternativa na ZOOM SMS.
bola to snad jedina aplikacia na mojom glofiish ktoru som pouzival, ale po nainstalovani patchu na eten x500 get log patch, ktora mi zrychluje preberanie hovoru (nieje tam ta 2-3 sekundova pauza) mi prestali vyskovakovat sms v okne ZOOM SMS.

exisuje nejaka alternativa co robi to iste. vyskoci velka SMS prava s VELKYM fontom a su tam rychle tlacitka reply a deleted. skratka to co zoom smsm robi.

vadak za kazdy typ
rady4_ce4you (229)|12.1.2008 02:32
Zoo sms je soucasti aplikace od etenu phoneservice. Mne to treba zrovna lezlo na nervy a tak jsem to odinstaloval. Neco podobneho a podle mne je to i lepsi je aplikace SPB Phone service. Odkud jsi stahl patch x500 get log patch?
greedyyy (104)|12.1.2008 09:37
dakujem za odpoved. viem ze zoom sms je sucastou phone servisu, ale pouzival som len ju, profily som mal vypnute. skratka vyhovovalo mi, ked mi pri jazde autom vyskocila sms, ktoru som dokazal precitat aj z dialky. spb phone service pouzivam, ale netusim ako sa nastavy popup velkej sms. podla mna tam taka funkcia nieje.
ten patch som nasiel tu niekde na fore, ale hodim ho do tohoto vlakna hned ako sa bude dat, pretoze v opere mobile nejak neviem najst moznost pripojit subor
notak som tu moznost uploadu abjavil. patch sa vola fastcall
ten prvy cabsom vlozil omylom a neviem ho zrusit.
rady4_ce4you (229)|12.1.2008 10:36
diky za patch. Me i po instalaci toho patche zoosms chodi. Zkousel jsi phoneservice znovu preinstalovat?