Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb Pocket Plus Version 2.2. Build 1649 pro WM 2003 SE (Landscape/VGA)

Milan Švec (938)|2.11.2004 21:09
Očekávaná verze je tady!
Chodí i s SE_VGA v Real VGA. Nepřekáží si ani s Magic Buton.
Pro první seznámení je trial ke stažení např. na Pocketgear, kde je zmíněna tato hlavní novinka: NEW! Support for WM 2003 SE (Landscape/VGA).
Na Home page je už jenom datum uvedení změny: Release date: October 29, 2004.
Na Pocket LOOX Choice je pro 720ku zatím za 2 body k dnešku pořád ještě verze 2.1.
Klíč k verzi 2.1. je použitelný i k registraci nové verze 2.2.
PavelR. (2184)|2.11.2004 21:21
... ano, na brighthand.com se o tomto buildu diskutuje uz nejakou dobu (od 29.10) a nekteri ne prilis pozitivne. Sam jsem ale jeste nezkousel ... :)

PavelR.
Milan Švec (938)|2.11.2004 22:30
Pocket Plus neobsahuje zobrazování ikon běžících aplikací na horní liště.
Velmi snadno to doplní už i tady kdysi zmíněný free Magic Button (dále jen MB) od TranCreative (nyní ve verzi 1.7 build 41009).
Protože MB je už určený i pro WM2003SE, stačí v nastavení Spb Pocket Plus nechat nezaškrtnutý Close Button a Taskbar Battery Indicator a jedou oba pěkně pohromadě.
Ty ikony nahoře za to stojí. A ještě se dají jednoduše přepínat - ikony/název SW na displeji - stačí Tap'nHold vpravo nahoře (co bývá OK).
Při přehazování témat v Pocket Plus pro vzhled Today/Dnes displeje pak stačí MB jenom v pravém horním rohu vypnout a zapnout a barva horní lišty je potom i tady správně.
Značné rozšíření možností Průzkumníka, Pocket Internet Explorera (kromě pěti možných skupin ikon na displeji Dnes) stojí za to samo o sobě.
U 720ky to zase (jako u starých WM2003 na 600ce) chodí bezpečně (s češtinou od Sunnysoft) a ve všech režimech. (Až na rychlé změny témat v Real VGA, která jsem ještě na režim 640x480 nedotáhnul.)
(U jiných PDA si to ale musí užít sami, držím palce.)
Sajbrt (113)|2.11.2004 22:33
Já jo. Funguje stejně jako 2.1, má jen spravenou vazbu na ovladač podsvícení. Už je funkční - na 4700 tj. u 2003SE Mickysoft změnil v něco.cpl číslo služby a už to bylo. Co na 2210 programy jely, tady ne.
Milan Švec (938)|2.11.2004 23:02
Tak už i ta témata od Spb s Pocket Plus pro VGA od 320x240 až po 640x480 chodí taky (na celý displej). Dokonce jsou čtyři příklady k dispozici na anglickém webu Pavla Kozy.
Ke stažení tady.
PavelR. (2184)|2.11.2004 23:12
... tak první pokus o instalaci Spb PocketPlus 2.2. na plně nainstalovaný iPAQ 4700 skončil HW resetem. Po odinstalaci verze 2.1 a nainstalování nové mě po restartu PDA ztuhlo a ne a ne se rozběhnout. Patrně se nová verze bije ještě s jiným today pluginem, který mám na svém iPAQu nainstalován. No nic, pokračování zítra ...

PavelR.
jiri.cech (151)|3.11.2004 00:08
Stejny problém s výtuhem po SW resetu mám i u verze 2.1 na MDAII - už dlóóóuho ...
CommanderZ (1798)|3.11.2004 13:08
Zvladne ta nova verze nahrat data z klasicky dvojky?
Milan Švec (938)|3.11.2004 18:48
[QUOTE="CommanderZ"]Zvladne ta nova verze nahrat data z klasicky dvojky?[/QUOTE]No problem.
Prověřeno. Verze 2.2 si vezme sama nastavení z předchozí verze a jede stejně.
Pro úplnou jistotu lze využít před instalací i možnost v Tools. Dá se tam nastavit místo pro uložení dat nastavení jako jejich Backup. OK a jsou tam - okamžitě.
Kdykoliv je lze pak ze stejného místa (v Tools) pomocí Restore a po výběru ze všech dřive uložených Backupů okamžitě použít znova.

Tato možnost nabízí i další využití.
Nestačí-li pro srovnání ikon pět možných skupin, můžu si nastavit x různých variant (jejich názvů a seřazení vybraných ikon v nich) podle různých situací a potřeb.
Každou jednotlivou variantu nastavení lze snadno uložit jako Backup pod vlastním názvem (nejlépe podle účelu nastavení ikon) do zvoleného umístění a složky.
Podle okamžité potřeby se pak konkrétní nastavení vrátí na displej během okamžiku.