Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Informace o chybách různých ROM pro MDA3, XDA3, Dataphone3

karlic (707)|11.1.2005 16:34
Pište vždy verze jednotlivých ROM o které se jedná !!!

Originál distribuce Eurotel, Verze ROM viz. podpis níže

Zatím jsem zjistil tyto chyby:

Nefunguje Bluetooth Wireless Modem

Pokud si nastavim v "MAILu" automaticky přidávat podpis, tak se SMS pošle 2x !!

Po restartu se někdy objeví hláška "Licence na bluetooth expirovala"

Přes holý USB kabel (bez nabíječky - NEstandard) se zařízení dobíjí jen pokud je displej nastaven na osvětlení 0 až 50%. Pokud se dá silnější osvětlení displeje, tak XDA3 hlásí nabíjím, ale naopak se vybíjí.
karlic (707)|12.1.2005 14:15
SimToolkit
Tak je tu další chybička.
Pokud mi příjde z eBanky přes SimToolkit zpráva, tak po zadání hesla se zobrazí jen na 2 vteřiny a zmizí :(
BigProblem, blbě se leze na účet :(( , tad dlouhé číslo si nezapamatuju za 2 vteřiny.
karlic (707)|23.1.2005 11:40
Kalendář - další chybička
Pokud si v ED3 vytvořím pravidelně se opakující akci každé dva týdny v sobotu a neděli, tak se zablokuje vždy sudá sobota a lichá neděle (nebo opačně). Je to asi špatně udělaným Regional Settings, kde zůstal asi nějaký pozůstatek z toho, že v US začíná týden v neděli. Proto asi bere současně označenou sobotu a neděli jako dva různé týdny :(
Dokonce se domnívám, že tohle možná bude zlobit u všech verzí PPC. Můžete otestovat ;)
Calendar/New/Occurs/Edit Pattern/next/Weekly-every 2 week, označit S,N/next/Finish
Teď zřejmě uvidíte stejně jako já, místo toho, aby každý druhý týden byla akce v sobotu a neděli, tak jeden týden je v sobotu a další týden je v neděli :((
Miloš Strouhal (3997)|29.1.2005 18:56
Tak mam otestovanou i T-mobile MDA III.
Poslal jsem sms, o min jak 160ti znacích. Měl jsem nastaven automatický podpis. Adresátovi přišla jedna sms, včetně automatického podpisu. Mě přišel jeden výpis o doručení sms. Takže opět vše v pořádku.

ROM: 1.06.01 GER
ExtROM: 1.06.115GER
Radio: 1.00.00
karlic (707)|29.1.2005 19:53
Tady to vypada, ze MDA3 to ma OK a Dataphone3 chybne.
Miloš Strouhal (3997)|30.1.2005 21:59
Dnes jsem měl s MDA III samovolný Soft Reset, a to při spuštěná programu Album (chtěj jsem si prohlédnout nějaké obrázky na SD kartě).

Aby toho nebylo málo, přišel dnes i Hard Reset.:) Tentokrát při instalaci cabu Pocket Zen Phone, utilitky na profily..:evil:

A znáte ty mizející položky na Today Screenu MDA II upgradovaného na Second Edition? MDA III s oficiální ROM to dělá také, a u naprosto stejných programů. Chyba tedy není na straně upgradu SE pro MDA II, ale na straně SE jako takových..:no:
yogi123 (13)|1.2.2005 23:11
Qtec9060 od EuroTelu. Softresety nejake boli,ale az oddnes budem sledovat,za akych okolnosti. Co mozem potvrdit je, Pocket ZenPhone po instalacii prevedie Hardreset. A aj po dalsom pokuse instalovat.
reskator (71)|21.2.2005 11:56
Kdyz mi prijde sifrovana sms z eBanky, tak se jen na chvilku zobrazi bublina a kdyz si chci vlizt do SimToolkit aplikace, tak ta zatuhne a musim udelat soft reset a pak si muzu tu zpravu precist v historii. Ale kazda dalsi zprava si vynuti zase soft reset!!! Nemate nekdo novou verzi stk.exe nebo jinou aplikaci na simToolkit???

dik

T-Mobile MDA III
ROM 1.06.00 ENG
ExtROM 1.06.136 WWE
karlic (707)|27.2.2005 20:15
[QUOTE="karlic"]SimToolkit
Tak je tu další chybička.
Pokud mi příjde z eBanky přes SimToolkit zpráva, tak po zadání hesla se zobrazí jen na 2 vteřiny a zmizí :(
BigProblem, blbě se leze na účet :(( , tak dlouhé číslo si nezapamatuju za 2 vteřiny.
[/QUOTE]
Vyřešeno, opraveno touto opravou http://t-mobile.cz/Web/ClientFunction.DownloadFile.aspx+...+72-f680869adc1f