Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Smartskey

vario (441)|26.2.2006 00:11
Na xda-develop sleduji již chvíli tuto diskusi, ve které byla zveřejněna báječná aplikace Smartskey. Umí namapovat softklávesy na dlouhý stisk, přidat notifikaci pro Omapclock a spoustu dalších věcí. Funguje.
atomion (1159)|26.2.2006 00:16
Tak tohle vypadá na další mooooc užitečnou utilitku.. :yes:
Jirka_j (186)|26.2.2006 09:24
Nemůžu se na ten odkaz dostat, jde napsat něco podrobnějšího? Dík
edit: už jsem se tam dostal :)
Jirka_j (186)|26.2.2006 10:40
Kde se to dá stáhnout?? prosím prosím :))
Mem__ce4you (485)|26.2.2006 10:58
[QUOTE="Jirka_j"]Kde se to dá stáhnout?? prosím prosím :)) [/QUOTE]
Přímo na tom odkazu, je to v prvním příspěvku. Ale jako na celém fóru xda-developers to vidí jen registrovaní uživatelé, takže se musíš nejdřív zaregistrovat a přihlásit
gm_ce4you (176)|26.2.2006 20:14
A konfigurace?
Jirka_j (186)|26.2.2006 21:12
Je to super prográmek a funguje :)
Styxer_ce4you (39)|26.2.2006 21:18
Konfiguraci mas v tom raru,akorat si ji musis upravit...
macula_ce4you (691)|27.2.2006 06:45
Tak to je divný. Když jsem to testoval, tak po vypnutí tam nastavená frekvence zůstala. Během dne, jsem to náhodně zkontroloval a ejhle, frekvence je zase standartní. Dnes jsem chtěl do diskuze napsat, že frekvence nedrží, ale ráno se mi zdálo Vario jakési svižné a koukám frekvence je zase ta, kterou jsem nastavil. A jsem si jistý že, žádný SR neproběhl, protože GPRS bylo aktivní.
glogloman (173)|28.2.2006 18:56
..taky jsem dnes zjistil, že mi nastavená frekvence (252 MHz) padá cca po půl hodině na základní.. nevim teda přesně co to dělá nebo čím to je, ale našel jsem přímo vyjádření od autora programu:[QUOTE="water z XDA-Developers.com"]..seems the OS won't send wakeup event to my program if you on and off the phone in a short period. I will check how to fix this.[/QUOTE]..takže se snad dočkáme stabilní verze, kde už Wizard pojede přetaktovaný navždy..:D

Jináč se tato aplikace dostala na první místo mého pomyslného must-have aplikací pro PPC..:yes:
Faterson (78)|28.3.2006 21:18
Na žiadosť moderátorov sem presúvam text príspevku o SmartSKey (freeware :!: ) zo susednej témy, kde sa Tazz1 spýtal:[QUOTE="Tazz1"]A k cemu je vlastne ten "smartskey" dobrej? Konkretne...[/QUOTE]Bomba:!: :yes: :yes: :yes: Keď pridržíš ľavé tlačidlo (nad zeleným telefónnym), otvorí sa Štart menu. Keď pridržíš pravé tlačidlo (nad červeným telefónnym), funguje ako OK/Zavrieť tlačidlo.

Proste tie dve ikonky, ktoré vždy vidíš v ľavom a pravom hornom rohu displeja, t.j. Štart menu a krížik, môžeš so SmartSKey kedykoľvek stláčať iba pridržaním ľavého alebo pravého hardvérového tlačidla. Ako niekto povedal v anglickej diskusii, "konečne nemusím nechtami šmátrať po horných rohoch displeja!" Lebo veľký rozdiel je v tom, že Ty si síce môžeš priradiť Štart menu a OK/Zavrieť k hardvérovým tlačidlám, ale vďaka SmartSKey teraz ušetríš miesto na dve ďalšie hardvérové tlačidlá, keďže SmartSKey jednoducho zdvojnásobil funkčnosť obidvoch tlačidiel nad telefónnymi.

SmartSKey je inak nový softvér, prvú verziu poslal Číňan zhruba pred mesiacom, takže je to fakt revolučná bomba. :cool: :cool: :cool:

No ale to ešte zďaleka nie je všetko, čo SmartSKey dokáže. Ďalšia bomba vec, ktorú robí, je, že tlačidlo na zosilňovanie a stišovanie zvuku si môžeš premapovať tak, že zvuk ti dáva hlasnejšie alebo tichšie len vtedy, keď si v aplikácii Telefón, prípadne na obrazovke Today. Vo všetkých ostatných aplikáciách toto tlačidlo funguje ako Page Up/Down, čiže pohodlne môžeš týmto tlačidlom listovať v e-bookoch, scrollovať v Internet Exploreri, Outlooku a dokonca aj v adresári Programy:!:

A ešte furt to nie je všetko... V aplikácii Telefón stlačením pravého navigačného tlačidla sa otvoria kontakty, horného rýchla voľba, ľavého SMS a dolného zoznam hovorov:!:

A ešte dokáže SmartSKey zariadiť aj pretaktovanie procesora...

A ešte 16 "výnimiek" si môžeš, ale nemusíš v SmartSKey nadefinovať, čiže 16 takých programov, pri ktorých stlačenie OK/Zavrieť tlačidla (čiže pridržanie pravého tlačidla nad červeným telefónnym) daný program nezavrie, ale iba ho zminimalizuje.

Všetky vyššie opísané funkcie si užívateľ môže, ale nemusí upraviť podľa svojej chuti, stačí otvoriť dodaný *.ini súbor a zeditovať ho v obyčajnom Notepade. (Pozor, naozaj v obyčajnom Notepade, prípadne v EditPluse alebo inom unicodovom editore, lebo *.ini súbor v SmartSKey je zakódovaný v Unicode, v ANSII by nefungoval.) Tento *.ini súbor má iba 46 riadkov, čiže nakonfigurovať si v ňom takú funkčnosť, aká sa ti bude hodiť, je veľmi jednoduché.

Inak najúžasnejšie je, ako bleskurýchlo reaguje Vario na povely vydávané cez SmartSKey, proste to je tá kvalita softvéru. Lebo predtým som testoval všelijaké komerčné task a button manažéry a tam človek normálne tri sekundy musel pridržať nejaké tlačidlo, kým Vario zareagovalo:!: Som už myslel, že to je chyba Varia, ale ako vidno, kto vie programovať, taký softvér vymyslí, že Vario poslušne skáče ako mladý poník. :D :D :D

SmartSKey sa pritom neinštaluje, stačí len rozbaliť dodaný EXE a INI súbor - spolu len zhruba 120 KB :!: - v ľubovoľnom adresári buď na Variu alebo na karte, spustiť EXE súbor a program beží. (Ak chceš odinštalovať, spustíš EXE súbor ešte raz, on sa ťa spýta: "Chceš ma ukončiť?", ty povieš "Áno", on sa ukončí a priečinok môžeš vymazať, hotovo. Tomu sa povie čistá práca.)

Dúfam, že ako minirecenzia SmartSKey tento príspevok postačí. Kto si po prečítaní vyššie uvedeného SmartSKey nenainštaluje, sám si je na vine:!: Ovládateľnosť Varia sa s nainštalovaným SmartSKey zlepší tak zhruba o 200-300%.

(A rozhodne treba odporučiť kombináciu SmartSKey + MagicButton, lebo cez SmartSKey jednotlivé programy zatváraš resp. minimalizuješ, a MagicButton ti pritom vždy na lište aktuálne ukazuje, čo sa na mobile odohráva. Viac asi netreba:!: )

Aha, a aby nebolo všetko také ružové: užívatelia hlásia, že niektoré funkcie SmartSKey nezaberajú pri TomTom a niektorých MP3 playeroch, ale Číňan už pracuje na riešení. :))
Faterson (78)|28.3.2006 21:19
[QUOTE="Tazz1"]Stahnu ho tedy na xda developers?[/QUOTE]Hej, pre budúcnosť a aktuálne verzie ho odtiaľ ťahaj, len musíš byť vždy zalogovaný, inak sa download linky neobjavia. Najnovšiu verziu 0.52, ktorú som odtiaľ včera stiahol, si môžeš aj bez zalogovania stiahnuť tu.[QUOTE="Tazz1"]Opravdu jde pres nej pretaktovat procesor???[/QUOTE]V spolupráci s ďalšou mini-aplikáciou OmapClock to údajne fičí. Ale v helpe ku SmartSKey sú v tomto smere aj nejaké varovania, takže opatrne. Zatiaľ som sa k tomuto neodhodlal, koniec koncov, keď som povyhadzoval z Varia tie nezmyselné task a button manažéry a zostal tam iba SmartSKey a MagicButton, tak Vario šlape tak rýchlo, že momentálne nevidím motiváciu pretaktovať. ;)
ElSoft (1244)|28.3.2006 21:23
a ještě jedna rekce na OmapClock[QUOTE="JecminekMaselnik"]smartskey s omapclockem fici naprosto v klidu, cele kouzlo je v tom, ze oba soubory (smartskey.exe i omapclock.exe) musi byt ve stejnem adresari, odkud se smartskey spousti a v ini souboru nadefinovana frekvence pretaktovani. Vrele nedoporucuji spoustet z karty, protoze pri probouzeni se nekdy karta montuje dele, nicmene zaznamy z notifikacni databaze se provadeji a aplikace potom crashuji. Jelikoz se ale jedna o celkem asi o 160kBytu, da se to snest i v interni storage:o)[/QUOTE]
man_ce4you (82)|29.3.2006 07:14
Faterson:
Stává se mi, že po "probuzení" Varia naskočí hláška: "Aplikaci SmartsKey nelze spustit." a přitom je funkční. Nevíš radu?
Mem__ce4you (485)|29.3.2006 08:20
[QUOTE="Faterson"][QUOTE="Tazz1"]Opravdu jde pres nej pretaktovat procesor???[/QUOTE]V spolupráci s ďalšou mini-aplikáciou OmapClock to údajne fičí. Ale v helpe ku Smartskey sú v tomto smere aj nejaké varovania, takže opatrne. Zatiaľ som sa k tomuto neodhodlal, koniec koncov, keď som povyhadzoval z Varia tie nezmyselné task a button manažéry a zostal tam iba Smartskey a MagicButton, tak Vario šlape tak rýchlo, že momentálne nevidím motiváciu pretaktovať. ;)[/QUOTE]
Jj, s OmapClock to jede naprosto bez problemu. Taky jsem si puvodne rikal, ze pretaktovavat nebudu, ale prevadel jsem si nejaka videa a poustel radia z WiFi, tak jsem zkusil 240 MHz, a na to uz jedu mesice a nadhera
Faterson (78)|29.3.2006 08:37
2 man: Prvá rada je nainštalovať do internej pamäte, nie na kartu, aj keď autor tvrdí, že pobeží bez problémov aj z karty. Rozsahom ide o omrvinku, tak neexistuje dôvod, prečo SmartSKey nedať do internej pamäte. S chybovou hláškou, ktorú spomínaš, som sa ešte nestretol. (Čo mi v posledných dňoch zlyháva, je úplne klasicky budík, občas zvoní, občas nie, akoby som ani nemal WM5, ale ešte stále PocketPC 2003... Ale silne pochybujem, že to má niečo spoločné so SmartSKey... Nevidel som v živote vhodnejšie pomenovanú tému ako tu na ce4you.cz Budíku, ty šmejde!)

Úsmevná kuriozita na záver: táto geniána utilita má z hľadiska angličtiny nezmyselný názov, keď čítaš autorove príspevky na xda-developers.com, tak vidno, že často dáva koncovku "-s" tam, kde nepatrí, a vynecháva ju tam, kde má byť... :)) A nerobí to len on, ale vo všeobecnosti práve Číňania majú s koncovkou -s problémy, tak ako Slováci a Česi s členmi the, a, an. Chcem tým povedať, že podľa mňa chcel Číňan program pomenovať Smartkeys... no ale šľahol tú koncovku pre množné číslo na nesprávne miesto... :D
man_ce4you (82)|29.3.2006 12:43
Faterson:
problém vyřešen. Start proběhl z karty a po problémech po "probuzení Varia" (různé chybové hlášky) byl bez ukončení přesunut do paměti. Zkopíroval jsem ho tedy zase na kartu a ukončil a vše OK !!!
Program je opravdu super.
Mem__ce4you (485)|29.3.2006 12:50
OT: Jj, to je správný postřeh, navíc jsem i v jiných anglických diskuzích viděl odkaz na tuto utilitu jako SmartKeys, jak si to logicky lidi pamatují, horší, když to pak chce ale člověk vyhledat ;-)
glogloman (173)|29.3.2006 16:15
..a já si zas myslim, že název programu "SmatsKey" je správný, protože jsem ho viděl se psát SmartSKey.. což by odpovídalo asi: Smart Soft Key(s).. protože v nastavení se nachazí položka "Soft Keys", která právě nastavuje funkci kontextových tlačítek..:)

Ať je to tak nebo onak.. je to jednoznačně nej tzv. MUST-HAVE prográmek pro Wizarda..:yes:
Faterson (78)|29.3.2006 22:24
Wow:!: Tak nakoniec je ten Číňan ešte aj geniálny angličtinár. Odteraz budem vždy písať SmartSKey, nech mu nekazím reputáciu. :D Už som to aj opravil v príspevkoch hore na tejto stránke... :cool:
Aligator (8)|1.4.2006 15:58
Zdravím, zkusil jsem SmartsKey, ale mam nějaký problém:
1) Program je supštěný, ale žádná reakce na klávesy, INI soubor je v adresaři spolu s EXE souborem.
2) V INI jsem uvolnil přetaktování, jinak jsem vše ponechal. Spustil jsem OmapClock. Přetaktoval jsem, ale frekvence procesoru je stále stejná.
Nemám s Variem zatím žádné zkušenosti, poradíte mi někdo prosím?
Děkuji.:)
Faterson (78)|1.4.2006 16:10
[QUOTE="Aligator"]1) Program je supštěný, ale žádná reakce na klávesy, INI soubor je v adresaři spolu s EXE souborem.[/QUOTE]Editoval si *.ini súbor v Unicode plain-text editore:?: Ak upravuješ *.ini súbor Windows editorom, SmartSKey prestane fungovať. Najprístupnejší Unicode editor je obyčajný zápisník/Notepad na hociktorom Windows. Ja osobne to editujem v EditPluse, ponúka sa tiež český geniálny freeware editor PSPad, obidva sú unicodové.



Dá se použít editor v TotalComander/CE (který snad má každý ) a po editaci zvolit Uložit jako Unicode...
Edited by duffioso:na přání,kvůli úspoře místa
jindrapro (81)|1.4.2006 18:07
Prosim poradte mi jak nastavim v teto aplikaci, např. to, že chci, aby když dlouze zmačknu tlačitko na Variu - t-zones (vpravo nad displ. nahore) se spustilo nastaveni osvetleni displ. (pri kratkem stisku se mi spusti TOMTOM)
Faterson (78)|1.4.2006 18:12
jindrapro: Nedá sa to. Program slúži len na úpravu funkčnosti oboch kontextových tlačidiel + scrollovacieho na zvuk. Ale nechajme sa prekvapiť, zatiaľ sme iba vo verzii 0.52, možno v budúcnosti autor pridá ďalšiu funkčnosť. (Napríklad to štvorsmerné tlačidlo v aplikácii Telefón tiež v prvých verziách SmartSKey ešte nemalo tú super funkčnosť, čo má teraz...)
vario (441)|1.4.2006 18:23
[QUOTE="Aligator"]
2) V INI jsem uvolnil přetaktování, jinak jsem vše ponechal. Spustil jsem OmapClock. Přetaktoval jsem, ale frekvence procesoru je stále stejná.
[/QUOTE]
1. Omapclock musí být ve stejném adresáři se Smartskey.exe a jeho.ini
2. V .ini povolíš taktování a nastavíš frekvenci, na kterou chceš taktovat, 240 MHz je spolehlivé pro začátek
3. Omapclock.exe nespouštíš a nic nenastavuješ !!!
4. Spustíš Smartskey.exe, nic se ale neobjeví, aplikace si jen přidá zástupce do složky po spuštění a přidá si notifikaci do systému.
4. Provedeš SR
5. Omapclock.exe se spustí sám na předvolené frekvenci.
Aligator (8)|1.4.2006 21:57
Děkuji za radu.
stary_pes_ce4you (252)|7.4.2006 11:03
Je mozne, ze by mi po instalacii smartskey zmizli hodiny a ovladanie zvuku z hornej listy?
vario (441)|7.4.2006 21:14
to je nesmysl
stary_pes_ce4you (252)|8.4.2006 11:43
Ja myslim take to zmiznutie casti taskbaru - uz sa o tom v niektorej teme pisalo, ale neviem najst kde. Prikladam obrazok, mam na mysli pravy horny roh. Ak by mi s tym niekto vedel pomoct, tak mu budem vdacny...

vario (441)|8.4.2006 19:13
nejsem si jistý, ale někdo tu psal, že mu to myslím udělal taskmanager "magic button", který odinstaloval nějak, aniž by ho vypnul....? nepoužíval jsi ho?
stary_pes_ce4you (252)|9.4.2006 08:05
[QUOTE="vario"]nejsem si jistý, ale někdo tu psal, že mu to myslím udělal taskmanager "magic button", který odinstaloval nějak, aniž by ho vypnul....? nepoužíval jsi ho?[/QUOTE]

Magic button som nepouzival, ale co je zaujimavejsie, ze vcera sa mi to vratilo do povodneho stavu. Proste som telefonoval a ked som zlozil, vsetko bolo OK. Nerozumiem, budem to musiet este nejako preskusat a povedat, kde bola chyba...
Pehof (21)|10.4.2006 09:35
Utilita Smartskey je dost dobrá. Posunování stránek funguje v Internet Explorer. Ale nefunguje mi v Opeře. Mohli byste mi někdo poradit, jestli to jde nějak nastavit? Díky.
Big.T (111)|17.4.2006 14:59
Poradte prosim jestli delam neco blbe, ale v informaci o systemu mam stale 195MHz. Do adresare, ktery jsem vlozil do program files v pameti MDA-Vario a nazval smratskey jsem vlozoil smartskey.ini a smartskey.exe. Oba jsem stahnul z xda-developers.com. Nijak jsem ini neupravoval. Do adresare jsem jeste pridal OmapClok.exe Potom jsem spustil smartskey.exe a dal SR. Po restartu mam stale zakladni frekvenci. Kde bude chyba. Pochopil jsem neco blbe?
Big.T (111)|17.4.2006 14:59
Poradte prosim jestli delam neco blbe, ale v informaci o systemu mam stale 195MHz. Do adresare, ktery jsem vlozil do program files v pameti MDA-Vario a nazval smratskey jsem vlozoil smartskey.ini a smartskey.exe. Oba jsem stahnul z xda-developers.com. Nijak jsem ini neupravoval. Do adresare jsem jeste pridal OmapClok.exe Potom jsem spustil smartskey.exe a dal SR. Po restartu mam stale zakladni frekvenci. Kde bude chyba. Pochopil jsem neco blbe?
Big.T (111)|17.4.2006 15:05
Ted me napadlo, ze asi musim upravit ten smratskey.ini. Bohuzel nevim jake hodnoty a kde nastavit. V prioze prikladam ini, ktery pouzivam. Ktere plozky by se mely menit a na jake hodnoty?
Big.T (111)|17.4.2006 15:05
Ted me napadlo, ze asi musim upravit ten smratskey.ini. Bohuzel nevim jake hodnoty a kde nastavit. V prioze prikladam ini, ktery pouzivam. Ktere plozky by se mely menit a na jake hodnoty? Zkousim to na MDA Vario
Big.T (111)|17.4.2006 16:02
Sorry za duplicitu. Prosim admina o smazani duplicit.:oops:
Big.T (111)|17.4.2006 16:24
Jeste jsem zkusil jinou vec. Spustl jsem na Variu OmapClock.exe manualne. Nastavl frekvenci na 264 a dal action. zeptalo se me to, zdali chci skutecne zmenit taktovani na 240MHz. Dal jsem OK. V Current clock ted vidim 240 MHz. V informace o zarizeni - hardware je stale 195MHz. Nemelo by tam ted byt tech 240MHz? Kdyz spustim opet manulene OmapClock, tak me to ukazuje tech 240MHz. Kde vlastne presne zjistim takt procesoru?
tazz1 (680)|17.4.2006 16:27
Po nainstalovani SK se mi Vario obcas samovolne restartuje coz predtim nedelalo. Ted jsem ho dal pryc (velmi velmi nerad) a jsem zvedav, jestli se tim problem vyresi. Uz z toho duvodu, ze se chystam pretaktovat procesor a touto cestou se mi to zda nejsnadnejsi.
Big.T (111)|17.4.2006 20:13
Vzhledm k tomu, ze se nikdo nemel k rade, hledal jsem sam a nasel. Na strankach Maculy :yes: jsem nasel odpoved na moje otazky. (odkaz v jeho podpisu)

- v MDA vytvořit složku OmapClock (nejlépe ve složce Program Files)
- zkopírovat do něj soubor omapclock.exe
- na PC editovat soubor smartskey.ini – vymazat středník před OMAPCLOCK=264
- soubor smartskey.ini uložit
- zkopírovat soubor smartskey.exe a editovaný soubor smartskey.ini do vytvořené složky
- spustit soubor smartskey.exe a následně kliknout na „NO“

Maculo DIKY:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
vario (441)|17.4.2006 20:31
EDIT: poslední krok - po prvním spuštění Smartskey.exe se nic nepotvrzuje, tedy ani "No", to až při případném zastavení chodu aplikace
vario (441)|17.4.2006 20:35
[QUOTE="Big.T"]Vzhledm k tomu, ze se nikdo nemel k rade, hledal jsem sam a nasel. Na strankach Maculy :yes: jsem nasel odpoved na moje otazky [/QUOTE]
je vidět, jak to tady čtete, otázky na všechny tvoje otázky jsou již vyřešeny v tomto tématu
DušanV (24)|21.4.2006 21:18
Tak nevím, zda jsem četl pořádně, ale frekvence procesoru stále padá po vypnutí/zapnutí MDA. Instaloval jsem SmartsKey, upravil .ini file v unicode, smartskey shortcut vytvořen v příslušném startup adresáři a stále frekvence po vypnutí padá. Po soft restartu se frekvence nastaví na požadovanou v pohodě až do dalšího vypnutí. Není to tím, že ve startup mám stále shortcut na OmapClock? Poradí někdo?
JecminekMaselnik (464)|21.4.2006 21:43
muze to byt tim, smaz zastupce omapclocku ze startupu a nechej tam jenom smartskey
anicka.balounova (165)|22.4.2006 02:34
Používám SmartKey Omaplock i Magic buton.
Fakt parada ale k problemu.

Drive jsem pouzivala omaplock ale problem ze se pri vypnuti displeje opet vracel takt na 180.

Editovala jsem .ini, odebrala strednik, nainstalovala smartkey a super.
Tak mi ted drzi i kdyz vypnu displej.

Ale pri softresetu po nabehnuti systemu je tam opet 180. Cili jak kdyby nebyl SmartKey spousten po startu. Jenze on je spustenej, protoze kdyz na nej kliknu tak mi nabidne ukonceni. Kdyz ho ukoncim a opet spustim takt uz je zase nastaven ok na 260.
anicka.balounova (165)|22.4.2006 02:36
PS pouzivam to na Qtecu s200 kterej ma uplne jiny klavesy jak Vario.
Tedy to nad cim se rozplyvate tlacitko OK a MENU a dokonce dve funkcni tlacitka pod displejem ma coz je fakt bomba.

Jenze nevim, jak se to ve SmartKey nastavuje co je k cemu. Pocitam ze to nebude tak koser ho pouzivat kdyz je pro Vario :(
vario (441)|22.4.2006 19:52
[QUOTE="DušanV"]Tak nevím, zda jsem četl pořádně, ale frekvence procesoru stále padá po vypnutí/zapnutí MDA?[/QUOTE]
máš Omap ve složce se Smartskey?
vario (441)|22.4.2006 19:53
[QUOTE="anicka.balounova"]
Jenze nevim, jak se to ve SmartKey nastavuje co je k cemu. Pocitam ze to nebude tak koser ho pouzivat kdyz je pro Vario :([/QUOTE]
co ti teda vlastně nefunguje?
RiKy_ce4you (28)|22.4.2006 20:05
Já mám smartkey ve složce omap a funguje mě to taky. Ale rozběhlo se to až po soft resetu a po přidání zástupce Smartkey do složky Start.
vario (441)|22.4.2006 20:14
třetí strana této diskuze:
1. Omapclock musí být ve stejném adresáři se Smartskey.exe a jeho.ini
2. V .ini povolíš taktování a nastavíš frekvenci, na kterou chceš taktovat, 240 MHz je spolehlivé pro začátek
3. Omapclock.exe nespouštíš a nic nenastavuješ !!!
4. Spustíš Smartskey.exe, nic se ale neobjeví, aplikace si jen přidá zástupce do složky po spuštění a přidá si notifikaci do systému.
4. Provedeš SR
5. Omapclock.exe se spustí sám na předvolené frekvenci.