Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

5. slovenský zraz ce4you (diskuze k termínu konání)

stary_pes_ce4you (252)|31.5.2006 10:18
Vážení priatelia malých tehličiek s okienkom,

Chcel by som vás pozvať na ďalší zraz všetkých fanúšikov mobilnej techniky, obzvlášť tej s Windows Mobile pod kapotou. Na tomto mieste vyhlasujem veľkú diskusiu o termíne ďalšieho zrazu. Predbežne by som navrhol sobotu, 10.06. 2006. Termín ale samozrejme môžeme presunúť tak, aby sme vyhoveli väčšine.

Ako druhý bod, ktorý by som chcel predhodiť na diskusiu, je možnosť prizvať aj jednu renomovanú slovenskú firmu zaoberajúcu sa predajom mobilnej techniky všetkého druhu a tak vám priblížiť niektoré zariadenia, ku ktorým sa tak ľahko nedostanete. Princíp by bol podobný ako na veľkom českom zraze – napíšete, čo by ste radi videli, alebo kúpili a ja v spolupráci s firmou sa vám to pokúsime zabezpečiť. Bol by záujem?

Tento thread sa bude priebežne upravovať podľa vašich požiadaviek a pripomienok. Miesto stretnutia je zatiaľ v štádiu plánovania, vybavujem reštauráciu s plnou dostupnosťou Wi-Fi a fajčiarskou časťou :-) .
beecher (9270)|31.5.2006 13:09
Neslo by to udelat o mesic pozdeji? :oops:
PatrikL (383)|31.5.2006 13:15
Mesto - Prievidza je asi veľmi malá pravdepodobnosť, že?
stary_pes_ce4you (252)|31.5.2006 13:24
[QUOTE="beecher"]Neslo by to udelat o mesic pozdeji? :oops: [/QUOTE]

O mesiac neskor to pojde, preco nie? Urobime dalsi zraz:-)
stary_pes_ce4you (252)|31.5.2006 13:24
[QUOTE="PatrikL"]Mesto - Prievidza je asi veľmi malá pravdepodobnosť, že?[/QUOTE]

Aspon zatial sa stretnutia organizuju v Bratislave...
beecher (9270)|31.5.2006 13:34
[QUOTE="stary_pes"]O mesiac neskor to pojde, preco nie? Urobime dalsi zraz:-)[/QUOTE]Ja jenom, ze tento vikend je ofiko sraz, za 14 dni na to bude prazskej a to by mne moje prislusenstvi uz zabilo, kdybych jeste pristi tyden zmizl do Blavy...
A navic, nevim jak v Blave, ale tady je hnusne, takze bych se nedockal ocekavanych vykusovakov na Zlatych pieskoch... :yes: :D
klonk_ce4you (23)|31.5.2006 15:17
:) Mesto Banska Bystrica-Zvolen pripada do uvahy? (predsa takmer stred slovenska). + este niekdy tu taka akcia nebola (a pochybujem ze ma rodiacia pustie do ba ):(( :(( :((
stary_pes_ce4you (252)|31.5.2006 15:25
[QUOTE="klonk"]:) Mesto Banska Bystrica-Zvolen pripada do uvahy? (predsa takmer stred slovenska). + este niekdy tu taka akcia nebola (a pochybujem ze ma rodiacia pustie do ba ):(( :(( :(( [/QUOTE]

Ja pre zmeu silne pochybujem, ze by sa podarilo zohnat ludi (a to nehovorim o nejakych firmach) niekam inam ako do Bratislavy. Pokial je vas ale dost pri Bystrici, tak si zorganizujte vlastny a ja by som sa napriklad prisiel pozriet. Nebolo by zle urobit velky vikendovy zraz napr. na Tajove pri Bystrici, ale to sa neda zorganizovat za tyzden. Na tomto zraze to mozeme prejednat a pripadne niekdedy v auguste urobit velky vikendovy zraz.
stary_pes_ce4you (252)|31.5.2006 15:29
[QUOTE="beecher"][QUOTE="stary_pes"]O mesiac neskor to pojde, preco nie? Urobime dalsi zraz:-)[/QUOTE]Ja jenom, ze tento vikend je ofiko sraz, za 14 dni na to bude prazskej a to by mne moje prislusenstvi uz zabilo, kdybych jeste pristi tyden zmizl do Blavy...
A navic, nevim jak v Blave, ale tady je hnusne, takze bych se nedockal ocekavanych vykusovakov na Zlatych pieskoch... :yes: :D[/QUOTE]

To plne chapem, neda sa predsa stale zit tehlami... treba sem-tam aj nieco ine. Tu je tiez hnusne, takze na slovenske dievky asi budes musiet pockat do leta. Ale pokial by si predsa chcel prist, tak urcite zober zo sebou nejake klubove trikoty navyse - ja by som ho hrdo nosil :-)
lenivyventil (103)|31.5.2006 15:38
Ja by som chcel skusit zalobovat o posunutie terminu na 17.6. Uz na dva predchadzajuce zrazy som sa chystal a vzdy mi do toho nieco voslo. Teraz su to skusky a nechcem zase cakat niekolko mesiacov na dalsiu moznost. Tak keby sa dalo...
Ad firma: rad by som videl, skusil a kupil neake puzdro na Vario.
A tiez sa pripajam k ziadosti o tricko:D
beecher (9270)|31.5.2006 15:49
[QUOTE="stary_pes"]To plne chapem, neda sa predsa stale zit tehlami... treba sem-tam aj nieco ine. Tu je tiez hnusne, takze na slovenske dievky asi budes musiet pockat do leta.[/QUOTE]Tak vidis, ze posounout to bude dobre... :D[QUOTE="stary_pes"] Ale pokial by si predsa chcel prist, tak urcite zober zo sebou nejake klubove trikoty navyse - ja by som ho hrdo nosil :-)[/QUOTE]To verim, ja mam tricko za zapujceni Dell na recenzi, tj. dotazy na tricka smerujte na Pavla. Ja s jejich ziskanim nemam nic spolecneho...
stary_pes_ce4you (252)|31.5.2006 15:55
[QUOTE="lenivyventil"]Ja by som chcel skusit zalobovat o posunutie terminu na 17.6. Uz na dva predchadzajuce zrazy som sa chystal a vzdy mi do toho nieco voslo. Teraz su to skusky a nechcem zase cakat niekolko mesiacov na dalsiu moznost. Tak keby sa dalo...
Ad firma: rad by som videl, skusil a kupil neake puzdro na Vario.
A tiez sa pripajam k ziadosti o tricko:D [/QUOTE]

Takze mame druhy termin. Vyberajte: 10.06, alebo 17.06. Mne je jedno, ja pridem...
valdo_ce4you (182)|31.5.2006 20:07
17.6. ;)
lenivyventil (103)|31.5.2006 20:47
Tak uz sme dvaja;)
Ale po dlhej uvahe som si upravil priority a jeden den ma nezabije takze kedykolvek...
PatrikL (383)|31.5.2006 21:05
[QUOTE="klonk"]:) Mesto Banska Bystrica-Zvolen pripada do uvahy? (predsa takmer stred slovenska). + este niekdy tu taka akcia nebola (a pochybujem ze ma rodiacia pustie do ba ):(( :(( :(( [/QUOTE]
OT: Keď stred Slovenska tak Prievidza :) Mohol by to byť zraz na námestí :D - toto leto tam budeme mať wi-fi zadarmo, je tam kopu lavičiek ;),občerstvenie (stánky s rýchlym občerstvením) a elektrinu niekde napojíme načierno :?
Brco_ce4you (447)|31.5.2006 21:13
Ja som za 10.6 ale v nutnom pripade sa prisposobim.
lenivyventil (103)|31.5.2006 21:29
to stary_pes: Este by som sa chcel spytat o ktoru firmu by asi islo a pripadne prestudovat ponuku.
Inak uz sa neviem dockat a v poslednom rade bude aj tak rozhodovanie na tebe.
stary_pes_ce4you (252)|1.6.2006 09:31
Vcera sa mi trosicku zamotali terminy, tak sa aj ja priklanam k 17.06. Ale keby to neslo, tak sa prisposobim...
stary_pes_ce4you (252)|1.6.2006 18:22
space_cowboy sa konecne prestal vyhovarat na pracovne vytazenie, tak s nim dnes ideme pozriet do tej restauracie. O vsetkom budeme informovat.
oltcit (1098)|1.6.2006 19:52
Kdekolvek,kedykolvek,treba len zadat cas a suradnice ;-) ale radsej skor ako neskor,lebo zatial neviem dokedy sa zdrzim na SK ;-(
Brco_ce4you (447)|1.6.2006 20:28
No konecne, ze sa aj na zraz dojdes ukazat.:D
oltcit (1098)|1.6.2006 20:41
[QUOTE="Brco"]No konecne, ze sa aj na zraz dojdes ukazat.:D [/QUOTE]
Už som to waldovi povedal,ako to je so mnou,aj teraz je to číra náhoda,že ma osobná strata(úmrtie v rodine) donútilo docestovať na SK.Ale veľmi rád prídem,ak sa dovtedy niečo nezmení,hmmm.
lenivyventil (103)|3.6.2006 19:47
to stary_pes/space_cowboy:
Ako dopadla kontrola restauracie? Alebo radsej ziadne info ako zle? Verim tomu ze je nas tu viac nedockavych. ;)
stary_pes_ce4you (252)|4.6.2006 00:02
[QUOTE="lenivyventil"]to stary_pes/space_cowboy:
Ako dopadla kontrola restauracie? Alebo radsej ziadne info ako zle? Verim tomu ze je nas tu viac nedockavych. ;) [/QUOTE]

So space_cowboyom sme sa zhodli na nasledovnom: Restauracia sama o sebe je OK, ale su tam dva haciky. Prvym a asi velmi dolezitym je, ze nemaju capovane pivo. Maju iba vo flaskach, ktore stoji 50sk a este k tomu je teple. Druhy problem je s miestom. Miesto pre viac ludi je iba na terase a ta je uzko spata s pocasim. A riskovat, ze to zarezervujeme (isto by bolo treba zalohy) a nakoniec bude ako posledny tyzden (pre toho, kto je v teplych krajinach pripominam, ze je uplne hnusne, prsi a zima je ako v ruskom filme)... Inak Wi-Fi funguje a k dispozicii je aj vacsie parkovisko. Mame este jeden tip, ktory preverime a pokial ani to nepojde, tak bude ako miesto zvolena opat restauracia Krasnanska Kuria (byvala hviezda), kde sa konali posledne 3 stretka. Vopred by som chcel upozornit vsetkych, ze tam bolo zmenene dopravne znacenie a nasi zeleni strazci zakona si potrpia na respektovanie novych predpisov.
lenivyventil (103)|6.6.2006 12:12
Chcel by som sa spytat ci je nieco nove...ohladom terminu alebo miesta lebo neako to tu zaspalo.
stary_pes_ce4you (252)|6.6.2006 12:17
[QUOTE="lenivyventil"]Chcel by som sa spytat ci je nieco nove...ohladom terminu alebo miesta lebo neako to tu zaspalo.[/QUOTE]

space_cowboy uz pracuje na novom topicu, kde budu vsetky informacie dostupne. Tato tema sa potom zamkne.
Ludo (45)|6.6.2006 18:39
Srdečne zdravím všetkých fandov ce4you. Po dlhej a ťažkej ceste od 09/2005 som sa konečne zaradil medzi šťastných majiteľov PocketPC.
Chcem tým len povedať, že som za termín zrazu 17.06.2006 a veľmi sa teším.
Ludo
beecher (9270)|6.6.2006 19:55
Teda ja nevim, ale mit v podpisu Loox C550 a v avataru Axim X5xx, trochu schyza, ne?
Ludo (45)|7.6.2006 00:06
Ani nie schyza ale nostalgia. Pol roka som sa snažil o firemný dellík a nakoniec som kúpil súkromného looxa. Okrem toho mi ten obrázok v profile nejde zmeniť :( BTW možno si spomenieš ako som tu minulý rok riešil pripojenie na monitor kvôli prezentáciám.
Radim1_ce4you (71)|8.6.2006 09:21
Takze je mi luto chlapi ze Vas tentokrat neuvidim, ale mi to toho 17. nevyslo.
Zdenek Malinsky (9781)|8.6.2006 10:51
[QUOTE="stary_pes"][QUOTE="lenivyventil"]Chcel by som sa spytat ci je nieco nove...ohladom terminu alebo miesta lebo neako to tu zaspalo.[/QUOTE]

space_cowboy uz pracuje na novom topicu, kde budu vsetky informacie dostupne. Tato tema sa potom zamkne. [/QUOTE]Tak jak to vypadá s terminem a místem srazu? Už je rozhodnuto?
stary_pes_ce4you (252)|8.6.2006 11:38
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="stary_pes"][QUOTE="lenivyventil"]Chcel by som sa spytat ci je nieco nove...ohladom terminu alebo miesta lebo neako to tu zaspalo.[/QUOTE]

space_cowboy uz pracuje na novom topicu, kde budu vsetky informacie dostupne. Tato tema sa potom zamkne. [/QUOTE]Tak jak to vypadá s terminem a místem srazu? Už je rozhodnuto? [/QUOTE]

space_cowboy sa bije do prs, ze zalozi novy topic, kde bude vsetko potrebne. Pokial tak neurobi do zajtra doobedia, tak ho zalozim ja. Zraz by sa mal konat 17.06. 2006 v Restauracii Hviezda v Krasnanoch, ziaciatok o 15.00.

Inak, zahaname niekoho s Flarionom, alebo nejaky 3G telefon, aby sa dal rozbehat net...
Brco_ce4you (447)|8.6.2006 19:30
A Radim nedojde????
stary_pes_ce4you (252)|8.6.2006 19:57
[QUOTE="Brco"]A Radim nedojde????[/QUOTE]

Tak to uz vyzera... Dalsie pohybovanie s terminom je viac-menej nemozne z mojej strany, lebo dalsi vikend som v Banskej Bystrici. Pokial by sa ale vacsina rozhola, aby sa termin zosynchronizoval s Radimom, tak nech sa paci... Ale asi niesom jediny, komu by to neskor uz nevyhovovalo.
beecher (9270)|8.6.2006 20:52
Ja taky neprijdu a zbori se svet? Ne... ;) :D
stary_pes_ce4you (252)|8.6.2006 21:00
[QUOTE="beecher"]Ja taky neprijdu a zbori se svet? Ne... ;) :D[/QUOTE]

1) Radim je hlavny technologicky tahun vsetkych diskusii
2) Vzdy donesie najviac zaujimavych veci
3) Je vlastnikom rychleho mobilneho internetu Flarion
4) Zase nebude fotka s tanierom
beecher (9270)|8.6.2006 21:04
Posunte to o mesic a prijedu... ;)
oltcit (1098)|8.6.2006 21:52
[QUOTE="beecher"]Posunte to o mesic a prijedu... ;)[/QUOTE]
oo to by si pre nas spravil? Neviem ci by sme taku velku obetu mohli vobec od teba ziadat,hmm?Alebo ta lakaju tie skejtistky,he? ;-):D
beecher (9270)|8.6.2006 21:57
Spravil, spravil... :D
1. Pokud budu mit kde prespat
2. Ty skejtistky si proste nemuzu nechat ujit... ;) :D
oltcit (1098)|8.6.2006 22:06
:D haha tam je jadro pudla,apropo nieje to skoda spat ked chces prist kvoli zenskym zadkom?Nalozis ju do auta,behnes do Hainburgu na kavu,iGO ti poziciam aby si nezabludil a je to,ne ? :D
beecher (9270)|8.6.2006 22:19
No, v sobotu s vykusovaky nepocitam, ale na nedeli se na ne musim psychicky pripravit a pro mne je nejlepsi psychicka priprava spanek... ;) :yes:
iGO samozrejme mam... :D
space_cowboy (336)|9.6.2006 04:46
[QUOTE="beecher"]Posunte to o mesic a prijedu... ;)[/QUOTE]
No problem. Ak bude záujem, urobíme ďalšie.. ;)

Inak, ideálne podmienky na pozorovanie slovenských "vykusovákov" sú:
1.Jasno až polojasno, slabý premenlivý vietor (1-5m/s), teploty od 25°C.. Júl je na to ako stvorený.. ;)
2.Pozorovateľ by mal ďalej oplývať dobrým zrakom (okuliare sú tolerované, rôzne optické približovacie zariadenia nie :) ) a pevným väzivom v kolenných kĺboch (nech sa nepodlomia). Príslušenstvo by malo obsahovať niečo studené (a napríklad aj tekuté, alkoholické sa neodporúča ;) ) na osvieženie.. :cool:
3.Stanovište je vhodné umiestniť v tieni, prípadne zvoliť vhodnú pokrývku hlavy. Človek sa pri tejto aktivite ľahko zabudne a zábudlivosť sa na slniečku nevypláca.. :D


BTW V. slovenský sraz ce4you ;)