Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chudaci levaci

Superbobo_ce4you (0)|20.1.2004 00:42
Jsem levak a nestydim se za to :-)))

Nedavno jsem dostal sve prvni pda, strasne jsem se na nej tesil, ale radost mi zkazilo problemove ovladani pro nas levaky.
Na vsechno jsem si uz zvyknul ale co mi dela strasne problemy tak posunovaci lista v pravo, levaci urcite vedi.

Je nejaka utilitka ktera mi umozni prehodit posunovatko z prava do leva????

moc moc prosim
PavelR. (2184)|20.1.2004 08:21
[QUOTE="Superbobo"]Nedavno jsem dostal sve prvni pda, strasne jsem se na nej tesil, ale radost mi zkazilo problemove ovladani pro nas levaky.
Na vsechno jsem si uz zvyknul ale co mi dela strasne problemy tak posunovaci lista v pravo, levaci urcite vedi. [/QUOTE]

... pro leváky není situace v PPC/WM opravdu nijak růžová (viz diskuze např. zde a zde). Pokud nějaká podpora existuje, tak je to vždy jen v rámci určitého programu, kdy se jeho autor rozhodl "left-handed support" do svého SW zahrnout...

[QUOTE]
Je nejaka utilitka ktera mi umozni prehodit posunovatko z prava do leva????
[/QUOTE]

... o žádném tweaku nevím, ale zkuste tento tip. Zkoušel jsem to v několika aplikacích a zdá se, že to alespoň nějak funguje. Otázkou ale je, zda je to použitelné ...

PavelR.
Superbobo_ce4you (0)|20.1.2004 09:33
To je hodne smutne, a koukam ze to je pro nas hodne palcivy problem.

Moje anglictina v kombinaci s translatorem nebyla schopna pochopit presny vyklad toho tipu, mohl by jste mi ho prelozit?? Diky
PavelR. (2184)|20.1.2004 09:42
[QUOTE="Superbobo"]To je hodne smutne, a koukam ze to je pro nas hodne palcivy problem.

Moje anglictina v kombinaci s translatorem nebyla schopna pochopit presny vyklad toho tipu, mohl by jste mi ho prelozit?? Diky[/QUOTE]

... ten tip je velmi prostý :-) Když si například otevřete nejaký web popř. dokument a dotykovým perem se budete snažit "posunovat" text dolů (např. v levé dolní časti displeje, kde to je pro leváky podstatně příjemnější než na pravé straně), tak se text bude označovat a zároveň i posouvat ...

PavelR.