Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Čeština - Paragon software Language Extender - mizí diakritika při přenosu

Bashou (3)|12.12.2006 10:06
Na svém nově pořízeném (byť starším) FSC Loox 610BT/WLAN používám legální češtinu od ParagonSoftware/Moravia-Consulting (obojí 2003, takže by něměl být problém s verzemi). Téměř vše je bez problémů, kromě jedné chybky: při přenosu dokumentů do PC (PocketWord do Wordu) mi zmizí část diakritiky. Totéž se děje, i když uložím soubor rovnou v PDAčku do formátu běžného Wordu. Pokud uložím dokument ve formátu txt, je vše v pořádku, ale ukládat vše tam a zpět mezi wordem a texťákem... Poraďte někdo, prosím!
osch (1330)|12.12.2006 10:19
Měla by to opravit česká sada písma. Někde se to tu už řešilo. Mělo by stačit přes AS nakopírovat do PPC nějaký český font, který máš v PC.
PhSnake (872)|12.12.2006 20:45
konkretne problem s pismami sa riesil v sekcii e-books, daju sa tam najst, myslim ze to bolo v theade microbbook alebo haali
PavelR. (2184)|12.12.2006 21:07
... nainstalovat ActiveSync patch. ke stažení např. zde ...

PROGRAM ACTIVESYNC PATCH
=========================

Tento software umožňuje správnou synchronizaci dokumentů a PIM databází programu Microsoft Outlook obsahující českou diakritiku. Pokud jej nebudete mít na Vašem stolním počítači nainstalován, některé české znaky se při konverzi dokumentů nebo při synchronizaci PIM databází nemusí zobrazovat správně.


Instalace programu ActiveSync Patch:

1. Program ActiveSync Patch se instaluje na stolní počítač. Pokud instalační soubor AS_patch.exe (1,05MB) na Vašem PC nemáte, musíte jej tam nejdříve zkopírovat nebo stáhnout z této stránky.
2. Instalaci spustíte poklepáním na soubor AS_patch.exe.
3. Program ActiveSync Patch je možné odinstalovat v Ovládacích panelech, Přidat nebo Odebrat programy.

Bashou (3)|16.12.2006 10:27
Díky moc všem! Šoupnul jsem tam jak ty fonty, tak i ten patch na desktop. Funguje to, jak má, a já tak můžu přetahovat dokumenty mezi PDA a PC, jak se mi zlíbí :D