Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkušnosti s MDA III

kapu_ce4you (268)|10.3.2007 15:29
chtěl bych znat nazory na todle mda jako novy majitel toho bych o něm chtěl vědět co nejvíce třeba co klavesnice po delší době jestli je tam naka vule nebo sama vyklouzáva atd. prostě takovy věci trošku mě stim seznamte dik :-) A ještě bych jse chtěl omluvit Zdenkovy Malinskemu ja to nemyslel jako WAREZ když to MDA bylo distribuovany do ČR přez eurotel tak snad mam narok na češtinu a nevim proč bych za nu měl platit ta čeština tam ma byt už od zakladu i po hard resetu!!
Duddits (217)|10.3.2007 16:18
Cestinu tam necpi, zpomaluje to system, dej si jen nejakou ceskou klavesnici, nejlepe Resco. Taky doporucuju prejit na WM5.https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10218 . Na http://wiki.xda-developers.com/ se doctes jak na to
kapu_ce4you (268)|10.3.2007 16:31
Hmm diky a co WM6 ?? by taky mohl jet ne? mě teda zatim ten 2003SE vyhovuje ale uvidim zase se my nechce ryskovat že si podělam PDA kery je uplně my gusto takovych PDa by měly dělat vic :-)
Duddits (217)|10.3.2007 17:06
WM6 pro Blue Angel zatim nejsou :(
kapu_ce4you (268)|10.3.2007 17:25
a budou nebo jak to stim je řekni mi o tom něco jo dik :-)
JanHavlicek (635)|10.3.2007 17:48
Takže tohle je tlačítko hledat - tak by nebylo špatné ho použít

Diskuze:
MDA III a win 5
Koupě MDA III

Co se týče češtiny, tak to si vyřiď s prodávajícím. Že ti ji nedal je jeho chyba, český Eurotel ji tam dával, takže tam byla. A nepleť to sem do fora

Co se týče WM6, zatím nejsou, pokud budou, první web, kde se to objeví je xda-developers, co ti tady bude kdo překládat, stejně všichni berou info z tohoto webu, zatím existují "jen" WM5 a WM6 bude stejně nějaká ukuchtěná ne zcela legální verze (ostatně i jako ty WM5)
kapu_ce4you (268)|10.3.2007 17:57
¨jasny diky sice sem se bal že mě chceš sežrat ale v poho tak moc ti diiiiiiiiiiik sice vim furt to co už sem věděl ale dobry :-) dik za radu a co nakej jinej tuning mda III mě se zda třeba že to čtyřsměrovy tlačitko že každou chvili upadne ale je to jen muj pocit a co ta klavesnice jak se na ni projevuje opotřebeni???
Surgical (2364)|11.3.2007 18:25
Pokud jsi koupil Eurotel XDAIII brandovany pro Eurotel a je v nem puvodni ROM, bude v nem i cestina, neb jeji instalacni *.cab se nachazi v ExtendedROM, staci provest HR a nechat probehnout po prvotnim spustenim, kalibraci atd. i kustomizaci.
Vrele to vsak nedoporucuji.
Co se tyce pouzivani HW klavesnice, za dva roky jsem nezaznamenal jeji zasadni opotrebeni ani tendenci k nechtenemu vysouvani.
Totez se tyka i ctyrsmerneho tlacitka.
Qtek 9090 sice v dnesni dobe svym designem vypada malouko archaicky, nicmene je to stale vyborny, vykonny, velmi dobre vybaveny a pouzitelny strojek a neni duvod ho zde ani kdekoli jinde pomlouvat.
kapu_ce4you (268)|12.3.2007 18:58
Ok dik konečně se našel nekdo dobrej kdo mi řek to co sem potřeboval no a jak je to stim WM6 na todle MDA a ještě jak dam MP3 jako vizvaněni asi sulempl ale nepřišel jsem na to :-(
Duddits (217)|12.3.2007 20:43
:sarcastic: zkus pouzit uz konecne vyhledavani, je toho tady o MDA III opravdu hodne
Zdenek Malinsky (9781)|12.3.2007 21:05
to kapu
Ty jsi dyzlektyk, nepatříš ve škole k premiantům v češtině nebo píšeš schválně špatně? Vím, že IT a vůbec lidi od počítačů většinou moc česky neumí (vlastně ani novináři - třeba MFDnes), ale tvoje písemné projevy jsou jaksi, ehm nestandardní. Někdy mám problém (a nejsem asi jediný) pochopit, o čem píšeš, co vůbec chceš říci. Mohu poprosit,aby sis to příště po sobě alespoň jednou přečetl a opravil?
kapu_ce4you (268)|12.3.2007 21:08
ok dik ale na tomdle foru o těhdle zařizenich je bordel podle mihoto motate vario compact a tak všechno dohromady třeba na foru o HP /compaq je to přehlednějšii tady třeba čtu něco o tom WM6 a nevim na jakej mkodle to je pak ti co maj MDA II tady obhajujou to svy a pomlouvaj MDA III takže nemate objektivní nazor ale taky tado sou lidi fakt chytři ale štve mě ten bordel v tom a jinak na tomdle foru je dobrej WERAZ :-D to tady vidim všude naky odkazy :-D
Duddits (217)|12.3.2007 22:37
[QUOTE]Ty jsi dyzlektyk, nepatříš ve škole k premiantům v češtině nebo píšeš schválně špatně? [/QUOTE]

:D za mych mladych let se to delilo na blbe nebo chytre, dneska jsi bud chytrej nebo dyslektik - sorry za offtopic ;)

to kapu: takhle dobre moderovany a usporadany forum se vidi malokde, takze jestli v tom mas zmatek tady, na jiny fora radsi ani nelez. A ze je tu "WERAZ" :D , tak to ani moc nevadi, hlavne ze tu neni warez
kapu_ce4you (268)|13.3.2007 15:28
:-D no jo hoši na čejinu su blbe sorry vam a dělam překlepy!! tak vite co chodim do matematicky a z čejiny mam 2 jen diky tomu žu umym matiku tak se to na naši škole bere když umyš matiku maš dobry znamky :-D budu psat lip a ted v posledni době obzvlašt dělam chyby protože na všechno nak spíchám no jinak dik za rady a mějte se hezky du se učit češtinu :-D


Mooooc mě štve že vam ma čaština děla problemy a jak si psal že ti lidi co furt sedi u PC mivaj s tim problemy to je dobry :-D doufam že todle smysl davalo a nebyly tam moc chyby :dead:
kapu_ce4you (268)|13.3.2007 20:42
Takže prosím vás mám ještě jeden dotaz.
Když chci otevřít stránky ce4you.cz na svém PDA MDA III mám tam WM2003 SE
tak jse my nezobrazí a napíše to: Stránka kterou hledáte nemůže být zobrazena.
Děkuji za případnou radu a neexistuje prosím mozilla firefox na PDA ??
Dik snad se ma čeština zlepšila!