Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sim Kontakty

Gimly (18)|26.6.2007 18:46
Ahoj přišel jsem na to jak potlačit zobrazení sim kontaktů. Stačí si stáhnout Total Comander, vlézt do registru. \\registry\HKCU\ControlPanel\PhoneTam přidat hodnotu "ShowSim" (bez uvozovek), jako DWORD , a jeho hodnotu 0 HEX.
Snad to někoho potěší.Tom
P.S. Mám P535 už dva dny a paráda.
EDIT: Topic se týká zobrazení kontaktů co jsou na sim v telefonu. Které nejenom mě lezlo na nervy. Následuje návod jak zabránit jejich zobrazení, pomocí úpravy registru.
Surgical (2364)|26.6.2007 19:05
A objevuješ Ameriku a vynalézáš velocipédy....
czuraak (97)|26.6.2007 20:11
No, pro mně tohle jako objevení ameriky je. :D Prosim tě, jak se dostanu do registrů. Můžeš to rozepsat nějak podrobněji? Já sem s timhle nidky nedělal. Ale ty kontakty ze SIMky mě tam docela točej. Zkus, prosim tě, rozepsat ten postup trochu podrobněji. Díkes. :cool: :D
czuraak (97)|26.6.2007 20:17
Jééé, tak už se mi to podařilo i podle toho prvního návodu, díky.
Gimly (18)|26.6.2007 21:21
Bod1: stáhni si Total Comander
Bod2: nahraj si ho na SD kartu nebo do paměti telefonu. K tomu ti dopomůže USB kabel co byl v balení P535.
Bod3: Přes prohlížeč souborů či něco podobného si klikni na cab soubor toho total comandera. Nainstaluj si ho tam kde je místo. Moc toho nezabere.

Bod4: spusť ho ( Start-programy-Total comander)
Bod5: Otevře se ti na Rootu paměti telefonu
Bod6: Klikni na dvě lomené čárky : \Bod7: Dostaneš se do nabídky která asi obsahuje tyto položky : ftp, LAN, registry --- vlezeš do registry
Bod8: Proklikej se cestou \\registry\HKCU\ControlPanel\Phone
Bod9: Dostaneš výpis různých položek s jejich velikostí.
Bod10: Najdi položku +Přidat hodnotu+
Bod11: Spusť ji, nebo odentruj na SW klávesnici
Bod12: Otevře se ti nabídka na přidání hodnoty
Bod13: Do pole Jméno vyplň "ShowSim" přesně včetně velkých písmen
Bod14:Volbu "Typ" změň na DWORD a potvrď OK
Bod15: Volíš hodnotu tvého klíče, nastav 0 a položku "Základ" změň na Hexadec.Následně potvrdit OK
Bod16:Zavři total comander a restartuj P535

Gratuluji už ti nepolezou na mozek. :D
Gimly (18)|26.6.2007 21:25
Surgical: Možná ano, ale nalezl jsi zde snad jednoduchý a snadno dostupný návod pro nováčky typu Jak, Co, Odkud apod. ? Ne ? To proto že tu není. Tak se snažím pomoci aspoň s málem, co jsem "Vykoumal" :D
bmk (117)|27.6.2007 08:19
O jakém problému se tu hovoří ???Je tde popsáno,jak se šehosi zbavit, ale nikdo neví co vám tak leze na nervy .O co se tedy jedná ???? Díky za info...
Rom4n (340)|27.6.2007 17:34
me to nahodou dost pomohlo, to "objeveni ameriky", jsem rad, ze si to nenechal pro sebe, protoze ty SIM kontakty docela stvou... :yes:
Rom4n (340)|27.6.2007 22:39
a jdou takhle "zneviditelnit" i SMSky na SIM???? Ted me napadlo, koukam, ze je tu neco ohledne "volume". Nejde zvysit hlasitost?
tmatura (22)|29.6.2007 12:02
K čemu potřebuješ SMS na sim? Je smázni a máš to nejlepší
Rom4n (340)|29.6.2007 16:10
tak to ma hacek, kdyz mi kdokoliv vola, tak mi nenaskoci ta tabulka, je tam jen obrazovka dnes nebo aplikace, v ktery prave jsem. takze vlastne nevidim, kdo mi vola :-/ v cem je chyba?
czuraak (97)|30.6.2007 17:51
Tak tohle mi nedělá. Mně to normálka maká, vidím kdo mi volá.
Rom4n (340)|1.7.2007 09:56
vcera mi to zacalo taky behat, ale zas jsem tam musel stouchnout kontakty SIM
Gimly (18)|1.7.2007 17:44
S problémem co popisuješ jsem se také nesetkal. Kontakty jsem si z předchozího telefonu přenesl přes Bluetooth, takže jsem jen odstranil zobrazování ze sim. JAk to popisuješ tak lidi co jsi měl na sim, jsi neměl v paměti telefonu a proto se ti nezobrazili. Zkontroluj si kompletnost seznamu v paměti telefonu. ;) Držím palce