Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P535 a problemy s WM6

Dr.Sney (9)|23.8.2007 11:12
Zdravim vsechny majitele P535ky a obracim se na Vas s dotazem : Po updatu na WM6 se mi obcas objevi hlaska "Doslo k problemu s produktem XXX.exe.", kde XXX je nazev pokazde jineho, rekl bych nejakeho systemoveho souboru, napr. filesys.exe. Toto se mi na WM5 predtim nikdy nestalo. Nevite nekdo jak se tohoto nesvaru zbavit ? A dale mam pocit ze po prechodu na WM6 mi P535 hrozne zere baterku - pres noc vyplej display a z 74% na 20% - nechapu.

EDIT : 28.08.2007 : Tak to s baterkou byla asi opravdu nejaka haluz, protoze vydrz uz je opet v normalu, srovnatelna s WM5.
tmatura (22)|23.8.2007 20:21
Mě to dělá, když spustím nějakej program z pamětový karty a pak pamětovku vytáhnu. To zasílání by údajně mělo bejt zadara, ale nevím... Když zvolíš volbu "Zakázat zasílání zpráv o chybách" tak by to podle mne mělo přestat...
tmatura (22)|23.8.2007 20:23
Mě to dělá, když spustím nějakej program z pamětový karty a pak pamětovku vytáhnu. To zasílání by údajně mělo bejt zadara, ale nevím... Když zvolíš volbu "Zakázat zasílání zpráv o chybách" tak by to podle mne mělo přestat...
tmatura (22)|23.8.2007 20:24
Mě to dělá, když spustím nějakej program z pamětový karty a pak pamětovku vytáhnu. To zasílání by údajně mělo bejt zadara, ale nevím... Když zvolíš volbu "Zakázat zasílání zpráv o chybách" tak by to podle mne mělo přestat...
Dr.Sney (9)|23.8.2007 22:28
Hm, zajimavy, ja jsem pametovku nevytahoval a stejne me to tu hlasku hodilo. Zatim sice jen 2x ale opkazde u jinyho souboru. Jednou to bylo nejaky filesys.exe a podruhe myslim nejak td.exe. Docela se divim protoze na WM5 to nedelalo.

A s tou baterkou fakt nevim, protoze dnes se mi od rana, kdy jsem byl nabitej na 100% do vecera uzralo na 70% a to jsem nepouzival GPS ani WiFi, jen telefonovani a SMS + nejaka gameska k tomu. Treba to byla jen nejaka haluz.
Dr.Sney (9)|28.8.2007 08:03
Tak a mam tu objeveny dalsi problemek : Jiz po nekolikate se mi stalo, ze po prichodu nove SMSky (nastaven uplne defaultni zvuk) mi telefon zacal vibrovat a neprestal. Pomohl jedine reset. Mate nekdo podobnou zkusenost ?
JohnyKluge (9)|6.9.2007 17:08
Mohl byste nekdo zkusit na P535 s WM6 CZ vytvorit MMSku, ktera by obsahovala:
- stredne velkej obrazek
- zvuk amr nebo wav
- dlouhej text

Pak dat NAHLED a pak zkusit odeslat?
Me se stava, ze po NAHLEDu zmizi veskerej text. A to mam origo soft, co byl v WM6 - nakej JATAAYU.

Anebo nevite nekdo, co s tim, aby to posilalo vsecko?

zuzkys (356)|6.9.2007 19:51
Tak se taky přidám s jedním problémem. Nepoužívám PIN kód, ale mám jen zapnutý zámek zařízení číselným kódem - ten co je defaultně v zařízení. Problém je v tom, že pokud udělám soft reset, tak mě to vybídne k vložení kódu, ale než displej začne reagovat, tak musím tak cca 1minutu čekat.. Jakoby můžu to vyťukat bez odezvy na displeji a cca po 1minutě se to dovyplní. Nestává se to taky někomu? Podotýkám, že HR na to vliv nemá, už jsem vyzkoušela hned po přeflashování, takže je to problém v WM6. Stává se to někomu? Jako nějak to neřeším, protože to na funkčnost nemá vliv, ale zajímalo by mě, zda někdo nemá stejný problém.