Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

psShutXP - umí daleko více než jen resetovat PDA a je to freeware

PavelR. (2184)|8.1.2005 08:13
Na PocketPCThoughts jsem našel odkaz na poměrně hezky vypadající utilitu nazvanou psShutXP, která umí následující drobnosti:

- Softreset
- Hardreset :)
- Vypnout PDA
- Vypnout jen displej (lze přiřadit k HW tlačítku)
- Zabezpečení heslem
- Časové nastavení funkcí programu (v nastavený čas nebo intervalu)
- Ikona programu na spodní liště v Today screen
- Skinovatelný vzhled ala WinXP
- Velikost 35 KB
- Funguje i pod WM2003 SE

Program je ke stahnutí zde.

PavelR.
00041535_psshutxp_r9bb.gif
Zdenek Malinsky (9781)|8.1.2005 10:45
Softik je asi delany, dle designu horni listy, pro 2002, ne? Nicmene je free, funguje i na 2003 SE. Fajn je, ze umi vice veci, takze neni treba na kazdou vec jednu utilitku.
PS: Taky me zaujalo datum v azbuce 11. dubna 2001 ;) :D
Nastesti umim ten prevraceny nabytek cist.:D :D
Zdenek Malinsky (9781)|8.1.2005 10:50
Nejde to dat do sekce free na nasem ce4me?
PavelR. (2184)|8.1.2005 15:53
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Softik je asi delany, dle designu horni listy, pro 2002, ne? [/QUOTE]

... kdyby jen to :) ... podle screenshotu, ktery je na strankach autora (viz vyse) je to dokonce iPAQ s PPC (tj. PPC2000) ... to uz je opravdu starecek :) Kazdopadne autor na svych strankach ma i kompilaci programu primo pro WM2003SE a taky jsem to kratce zkousel na svem iPAQu a zda se, ze je vse OK ...

PavelR.
VILIAM_ce4you (156)|8.1.2005 17:34
Tak to vypadá velice pěkně, škoda jen , že se na ten server v tuto dobu nedá dostat. Chtěl jsem to také otestovat.
Valheru_ce4you (68)|8.1.2005 18:54
[QUOTE="VILIAM"]Tak to vypadá velice pěkně, škoda jen , že se na ten server v tuto dobu nedá dostat. Chtěl jsem to také otestovat.[/QUOTE]
Prave sem to zkousel a slapeto !!!
iloveyou (64)|1.2.2005 18:19
Tak jsem nainstaloval, ale nevím jak přepínat mezi skiny, jestli to vůbec jde.

Porad'te kdo víte jak na to.



Díky moc.
freewall_ce4you (476)|9.5.2005 14:21
Prepinani skinu funguje jednoduse tim, jak do adresare programu nakopirujes rozbaleny soubor movch skinu, tak ti po spusteni bezi v novem kabvatku, ale vzdy je jeden vzhled - na prepinani jsem neprisel.

Spise potrebuji poradit, takze kopiruji svuj dotaz, ktery jsem napsal jako komentar k programu na strankach tady ce4Yyou :

Je to celkem super, akorat ted kricim HILFEEEEEE nebo HEEEEEELP me..... jak chcete :-)))))))), kdyz jsem programek odinstaloval a smazal i zbytky v jeho adresari, porad mi vitala klavesnice pozadujici heslo pro moji malinkou masinecku, protoze jsem vyuzil funkci hesla, ale pak uz za ziveho boha se nedostanete v programu zpet ke zruseni hesla, takze je to tam na vecne casy, takze jsem program znovu naistalovat a smiril jsem se s tim, ze uz ti tak bude na "furt" :-(

Muze mi nekdo poradit, kde je ten "skutr", cili ten "trpaslicek", ktery mi takhle porad skodi ? Zadny soubor mi nepripomina ani zdanlive nazev programu

Diky za radu

Jirka
jumbo_ce4you (162)|9.5.2005 14:36
[QUOTE="freewall"]...kdyz jsem programek odinstaloval a smazal i zbytky v jeho adresari, porad mi vitala klavesnice pozadujici heslo pro moji malinkou masinecku, protoze jsem vyuzil funkci hesla, ale pak uz za ziveho boha se nedostanete v programu zpet ke zruseni hesla, takze je to tam na vecne casy...[/QUOTE]

A zkusil jsi to odstranit a pak jít v systému do Start -> Settings -> Password??? Tam by to mělo jít vypnout. Dál to po tobě heslo chtít nebude.
freewall_ce4you (476)|9.5.2005 14:43
Booooooze, boze :-)))))))..... no jo no..... kdo umi, umi, kdo neumi.......... vola hilfe na ce4you :-))))))))))))))))

Diky :) :yes:
dort (1212)|9.5.2005 17:35
server jede, už to zkouším, jen jsem to nainstaloval tak jsem se poměrně slušně orosil, neb první hlaška po spuštění a ťapnutí na obrazovku bylo potvrzení nebo odmítnutí HR :mad:

BTW - zkoušel jste někdo kolikrát se ptá na potvrzení HR, jednou jako u SR nebo dvakrát? upřímně já to zkoušet nechci ;)
beecher (9270)|9.5.2005 18:20
[QUOTE="dort"]BTW - zkoušel jste někdo kolikrát se ptá na potvrzení HR, jednou jako u SR nebo dvakrát? upřímně já to zkoušet nechci ;) [/QUOTE] Jednou... Pokud se nepletu, zkousel jsem to jenom jedenkrat... ;)

Teda takovy velky tlacitka tam jsou a on se srovna trefi na tu microtecku s HR... :D
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 21:55
Chtel sem se zeptat, zda se nekomu nestalo, ze mu nejde zmenit skin? Kdyz sem si tam poprve dal do slozky skiny z Expea2 neutral, moc se mi nelibily, zkusil sem dat tedy jine a ty uz se nezobrazuji..proste ikdyz mam ve slozce obrazky, nacita se mi ten obycejny zakladni skin :(
CommanderZ (1798)|19.8.2005 23:00
Pouzil jste uz nekdo tu funkci HR (myslim umyslne ;) ) Softwarovy SR je sikovna vec - pouzivam to kazdou chvili :yes:
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 23:08
[QUOTE="CommanderZ"]Pouzil jste uz nekdo tu funkci HR (myslim umyslne ;) ) Softwarovy SR je sikovna vec - pouzivam to kazdou chvili :yes: [/QUOTE]
Jeste ne..teda dnes sem na to omylem prisel, kdyz sem nechtene tapnul na obrazek woken :D Dosud sem nevedel,ze jde i HR..
Ale stve me ty skiny.. melo by to jit pouhym nakopirovanim do slozky pod program files a me to slo jen na poprve a od te doby nic :((
Zbyšek Záliš (203)|20.8.2005 13:03
Nikde nemůžu najít, jak přiřadit vypnutí displaye hardwarovému tlačítku:(
Dr.97 (3)|20.8.2005 20:18
[QUOTE="Zbyšek Záliš"]Nikde nemůžu najít, jak přiřadit vypnutí displaye hardwarovému tlačítku:( [/QUOTE]
V programech je jeste jeden program Display Switch, stacii pro nej priradit nejake hardwarove tlacitko.
Zbyšek Záliš (203)|20.8.2005 21:35
Jasný, díky:yes: :yes: :yes:
karlic (707)|20.8.2005 21:53
[QUOTE="beecher"][QUOTE="dort"]BTW - zkoušel jste někdo kolikrát se ptá na potvrzení HR, jednou jako u SR nebo dvakrát? upřímně já to zkoušet nechci ;) [/QUOTE] Jednou... Pokud se nepletu, zkousel jsem to jenom jedenkrat... ;)
:D[/QUOTE]
Z manuálu:
hidden function: hard reset with double confirmation ;)
karlic (707)|20.8.2005 22:04
Tak jsem se obětoval a testnul tlačítko HR. Je to uděláno velmi inteligentně, jelikož se to na poprvé zeptá:
Chcete Hard reset?
a na podruhé se zeptá:
Chcete uchovat data?
Takže i když někdo neumí anglicky a dá 2x po sobě YES, tak se nic nestane.