Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lingea Lexikon 2002 - odinstalace (fonty)

Pepa7 (110)|12.2.2005 12:14
Potřebuji poradit jak korektně odinstalovat Lingea Lexikon 2002. Při odinstalování zůstávají ve Windows/fonts fonty - ipa93, které nejdou smazat
Jerry Salcer (197)|12.2.2005 12:48
Odinstalova Lingeu je hustý. Klasicky jí odinstaluj, stane se, že se odinstalace nezdaří. Nevadí SW reset, znovu odinstaluj, SW reset a potom až už nebude nikde v souborech, co zbyde, klasicky už jen smaž, SW reset a nakonec smazat fonty. Takhle to mám už několikrát vyzkoušený. Ale pochopit princip proč zrovna to tak je to se mi nepodařilo ;)
Pepa7 (110)|12.2.2005 13:16
mažu, resetuju, ale ty fonty nesmažu a nesmažu. Smazal jsem i registry a nic
blue_ce4you (42)|13.2.2005 06:10
Cau,mne se nelibilo pojmenovani tehle fontu,tak jsem je smazal jedine z pruzkumnika na ppc nebo z pc,ale treba resco explorer vubec nesel.Jestli ani tohle nepomuze,tak se mohlo stat,zes je nekdy nastavil i pro jinou aplikaci a nebo jako systemovy a nezbude ti nic jinyho,nez je najit v registrech a prejmenovat treba na tahomu.
Zdenek Malinsky (9781)|13.2.2005 08:12
Nejrychlejší a nejjistější je HR. Stejný postup doporučuji i u programů Sunnysoftu.
Pepa7 (110)|13.2.2005 09:21
Tak konečně dobrá rada. Fonty nemazat z Resco exploreru (nechápu proč je to super program) ale z průzkumníku na ppc!!!
Ještě popíšu proč jsem je vůbec potřeboval mazat, třeba to někdo v budoucnu bude potřebovat. Takže nainstaloval jsem Lingea lexikon 2002, ale bohužel ve chvatu ne na kartu , ale do PDA. Pak následovalo několik pokusů o odinstalaci a resetů . Nové instalaci na kartu bránily fonty, které zústaly ve Windows - hláška program nebyl nainstalován korektně. Takže HR není nutný