Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Spb plus

Petr Schinzel (84)|17.2.2005 08:39
Ahoj,prosim o radu.Doposud jsem používal Spb plus 2.2,kde jsem mimo jiné měl i na ůvodní obrazovce Dnes ikonku o stavu volné paměti na kartě,tato mi ale u nové verze 2.5 uplně zmizela a nejsem ji tam schopen dostat.Poradí mi někdo?Nebo si mám nainstalovat zpět starší verzi?Díky.Petr
Šeba_oldd (1184)|17.2.2005 08:47
Uz to zde vcera nebo predevcirem zaznelo.Asi se budes muset vratit ke starsi verzi.Bylo uvedeno ze je to specifickou chybou zarizeni které práve vlastnís.
Petr Schinzel (84)|17.2.2005 08:52
Díky za odověď,i když mě nepotěšila.Petr
David_ce4you (199)|10.3.2005 11:37
Řešení existuje :) Ale PROVÁDĚJTE JEJ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. Doporučuji před provedením následujího postupu kompletní zálohu, ať vás nezaskočí HR.

- Do požadované záložky si přidejte indikátor stavu záložní baterie (ten skoro nikdo nepoužívá a bude změněn v panelu na indikátor stavu paměti na kartě).
- V registrech najděte HKLM\SOFTWARE\Spb Software House\Pocket Plus\Today Items\Pannels. Tato složka obsahuje podsložky typu 00000, 00001 atd. Zobrazením obsahu těchto podsložek najděte takovou, která obsahuje položku 'Action' s hodnotou '*backupbattery'. Tuto hodnotu nastavte na '*storagecard' (bez těch uvozovek).
- Proveďte restart zařízení.
Šeba_oldd (1184)|12.5.2005 22:05
Nejsem si 100% jist , ale mam dosti velke problemy po restartu - musim ho delat nekdy i trikrat nez mi nabehne. Mam vazne podezreni ze to dela SPB + nemate nekdo podobnou zkusenost?
Pokud SPB vypnu vse nabehne tak jak ma - po zapnuti musim (nekdy) udelat SR a jak pisi vyse nekdy i trikrat.
SPB + mam pocestene 2,5 CZ 2084 - posledni verzi.
jixjox (59)|12.5.2005 22:23
[QUOTE="Šeba"]Nejsem si 100% jist , ale mam dosti velke problemy po restartu - musim ho delat nekdy i trikrat nez mi nabehne. Mam vazne podezreni ze to dela SPB + nemate nekdo podobnou zkusenost?
Pokud SPB vypnu vse nabehne tak jak ma - po zapnuti musim (nekdy) udelat SR a jak pisi vyse nekdy i trikrat.
SPB + mam pocestene 2,5 CZ 2084 - posledni verzi.[/QUOTE]

Takové podezření mám taky - používám ipq3715 - s nainstalovaným spdb jede trošku pomaleji ale nic hroznýho. horší je že občas vytuhne a řešním je hard reset. Nyní zkouším bez spdb.
Johny A730W (7)|13.5.2005 23:07
Taky sem měl ten samý problém na mém 730W s spb plus (3x i vicekrat reset). Pak sem ale z jiných důvodu byl nucen k hard resetu a nainstaloval vše znovu (ne ze zálohy!) a teď vše OK - uff.
Šeba_oldd (1184)|14.5.2005 03:48
Tak to jsem chtel slyset ok zkusim to preinstalovat.
ElSoft (1244)|15.7.2005 00:57
[QUOTE="David"]... '*storagecard' (bez těch uvozovek).
- Proveďte restart zařízení.
[/QUOTE]
Tak sem proved zasah v registrech a zmena se mi projevila i bez SR:yes:

EDIT: ted koukam, za mi tam zustal i ukazatel zalozni baterie:?: