Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact - číslice

Mates96 (2)|3.3.2005 00:22
Víte někdo jak se zapne Num Lk na MDA compact. Jde to nějak jednoduše nebose musí složitě přepínat na anglickou klávesnici?
Pavlucha (1496)|3.3.2005 00:26
[QUOTE="Mates96"]Víte někdo jak se zapne Num Lk na MDA compact. Jde to nějak jednoduše nebose musí složitě přepínat na anglickou klávesnici?[/QUOTE]

Jestli mluvíš o české lokalizaci, tak tam si numerickou klávesnici nezapneš. Bohužel chlápci ze SunnySoftu usoudili, že je to tak lepší .... :sarcastic:
Jediné, co ti trošililinku pomůže je dvojklik na Shift, který nechá horní řadu kláves v numerickém módu.

Doporučuju koupit Resco Keyboard, který to umí a ty blbosti od SS smazat.
Orloj_ce4you (299)|8.3.2005 16:22
no to staci, ne? -btw me funguje ne shift dvojklik, ale shift a ctrl (v tomto poradi)
Pavlucha (1496)|8.3.2005 16:36
[QUOTE="Orloj"]no to staci, ne? [/QUOTE]

No, pokud nepíšeš častěji telefonní čísla, IP adresy nebo pokud ti vyhovuje lítat stylusem zleva doprava... tak to stačí ... :D :D :D
noiser_ce4you (245)|8.3.2005 23:56
To se vazne nedalo vydrzet, ta klavesnice je oproti te z MDA II silenost. Shodil jsem komplet InterWrite a nainstaloval lite cestinu 4636 z MDA II a naprosta spokojenost.
Tugof (79)|9.3.2005 16:40
[QUOTE="noiser"]To se vazne nedalo vydrzet, ta klavesnice je oproti te z MDA II silenost. Shodil jsem komplet InterWrite a nainstaloval lite cestinu 4636 z MDA II a naprosta spokojenost.[/QUOTE]

taky jsem to udělal a je to super...a v paměti je daleko víc místa;)
Orloj_ce4you (299)|9.3.2005 18:03
prosim a nebyla by tahle minicestina nekde k mani? ja mam jen sunnysoft a ani jsem ji neinstaloval..
Tugof (79)|9.3.2005 19:30
[QUOTE="Orloj"]prosim a nebyla by tahle minicestina nekde k mani? ja mam jen sunnysoft a ani jsem ji neinstaloval..[/QUOTE]

pošli mi na SZ svůj mail