Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Podivne smouhy(duha) na displeji n30???

xkovi_ce4you (568)|2.5.2005 01:51
Zdravim vsechny,chtel sem se zeptat,prave sem si koupil novou n30,je jinak super,ale znepokojuje me jakasi divna smouha ci duha(tezko to presne popsat),ktera se objevi na displeji po chvili prace na nem..nijak nevadi zobrazeni,nezkresluje..vlastne je videt jen z jisteho sikmeho uhlu..zhruba tak po dvou hodinach necinnosti zas zmizi,ale jakmile na PDA chvili pracuju,zas se tam objevi..vypada to,jak kdyby se vnejsi povrch displeje nejak vic zamackl do dotykove vrstvy pod nim...je to normalni???Nebo spis na reklamaci??? :?
IntEx_ce4you (130)|2.5.2005 07:10
[QUOTE="xkovi"]Zdravim vsechny,chtel sem se zeptat,prave sem si koupil novou n30,je jinak super,ale znepokojuje me jakasi divna smouha ci duha(tezko to presne popsat),ktera se objevi na displeji po chvili prace na nem..nijak nevadi zobrazeni,nezkresluje..vlastne je videt jen z jisteho sikmeho uhlu..zhruba tak po dvou hodinach necinnosti zas zmizi,ale jakmile na PDA chvili pracuju,zas se tam objevi..vypada to,jak kdyby se vnejsi povrch displeje nejak vic zamackl do dotykove vrstvy pod nim...je to normalni???Nebo spis na reklamaci??? :? [/QUOTE]
Pokud myslis takove jakoby duhove skvrny, ktere jsou po okrajich mirne barevne (barvy duhy :D), tak to delaji vsechny displaye (alespon jsem to videl u vsech). Je to presne ten zmineny dusledek pritisknuti dotykove vrstvy na sklo displaye pod ni. Je to uplne normalni :).
xkovi_ce4you (568)|2.5.2005 09:49
Dik, docela me to uklidnilo..mel sem strach,ze zrovna moje obrazovka se vymyka standardu a hodla se "prilepovat" k dotykove vrstve a vyrabet mi zajimave obrazce :D Ted sem o mnoho klidnejsi ;)
ing.dr (116)|4.5.2005 08:52
jojo máš pravdu..občas ji taky vidím...hlavně když otírám display o triko a pod. pak stačí jen přejen prstem a vše je ok...ale samovovně to nedělá
xkovi_ce4you (568)|20.5.2005 11:22
[QUOTE="ing.dr"]jojo máš pravdu..občas ji taky vidím...hlavně když otírám display o triko a pod. pak stačí jen přejen prstem a vše je ok...ale samovovně to nedělá[/QUOTE]

Uz sem to povazoval za vyresene,ale kdyz sem si ted procital z nudy diskuze,zarazila me posledni veta...ze samovolne to nedela..
U me je prave problem,ze se tam tenhle ukaz "jakesi skvrny" udela tak po 20 minutach tapani..subjektivne se mi zda,ze za mesic pouzivani je ta skvrna pri praci o kousek vetsi a rozlezlejsi..z uhlu to vypada opravdu osklive,vypada,jak kdyby se mi roztejkal displej :) Ovsem po ca dvou hodinach klidu to zmizi...ja mam proste porad strach,ze muj displej je trochu vadnej, kamos ma teda Loox 720,coz je jina masinka,ale kdyz to videl,rikal,ze jemu se to teda moc nezda a ze by o reklamaci uvazoval :sarcastic:
hanysek3099 (115)|20.5.2005 11:59
pokud je ta skvrna opravdu výrazná a navíc se rozšířuje a nedělá se pravidelně tak já bych určitě reklamaci zkusil. mám nově N50 a nic podobného se mi na displeyi nedělá. takže já bych určitě reklamoval. Jen ta doba reklamace u Aceru je dost problem:?
xkovi_ce4you (568)|20.5.2005 18:41
[QUOTE="hanýsek"]pokud je ta skvrna opravdu výrazná a navíc se rozšířuje a nedělá se pravidelně tak já bych určitě reklamaci zkusil. mám nově N50 a nic podobného se mi na displeyi nedělá. takže já bych určitě reklamoval. Jen ta doba reklamace u Aceru je dost problem:? [/QUOTE]
Coz o to,prave ze se pravidelne dela :D Proste po par minutach prace je z uhlu patrna,rekl bych ze za mesic pouzivani o minimalne 20% vetsi a uz neni jen v tom miste,kde zacala,ale roztahla se i nize..na to,ze mam zcela novou n30,tak me to proste vydesilo..tak ja to asi zkusim reklamovat,ackoli me srdicko to bude bolet,prvni PDA v zivote a hned po mesici reklamovat :((
A co mam cekat,jak dlouho reklamace trva?Dyl jak 30 dni snad nemuze,ne?
Twister_ce4you (107)|20.5.2005 21:13
Mno moji rodice meli elektru... a mohu rict ze se to kvuli nezajmu firmy muze peeeeekne natahnout....
hanysek3099 (115)|21.5.2005 08:51
žádný strach pokud to bude trvat dýl než 30 dnů můžeš požadovat zpátky peníze a koupit nové nebo vyměnit kus za kus. takže pokud by to bylo delší tak prostě zbal penízky a kup N50;)
xkovi_ce4you (568)|20.7.2005 21:58
Tak sem se porad nemel k reklamaci, ale nyni sem si konecne koupil folii a problem zmizel :) Jak clovek netlaci primo na display, ale na folii, smouhy zmizely..tak pokud nekdo bude mit podobny problem, zkuste folii, treba zmizi jako me ;)