Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - zapomina upozronovat na udalosti

hybo (3107)|28.7.2005 09:44
Snad prvne, co se pisu problem, ale uz me to vazne s..e. Nemate nikdo problem s tim, ze Vas z niceho nic prestava MDAc upozornovat na udalosti? Proste z niceho nic prestane vydavat zvuk a otevirat bubliny, zobrazovat ikonky budiku v tray, proste kalendar (i budik, ukoly) je dokonale ignorovan. Vse je v nem zapsano, databaze neni poskozena, ale pripominky nic. Hledal jsem neco na netu, nic. Porovnaval registry, nic. A kdyz udelam zalohu (jiz s poskozenym pripominkovanim), restornu z ni, tak najednou vse funguje. Kdyz jsem delal sync s outlookem, myslel jsem,ze to ma neco s nim, ale v outlooku na PC jsem nepouzival reminders, takze se to nemelo s cim mlatit. Ted ale nepouzivam jiz zadnou synchronizaci (krome casu) a je to stejne. Novej partnership taky nic nevyresil. Zenphonem to taky neni, ten to nastavuje OK.
Pavlucha (1496)|28.7.2005 09:59
Přesně to samý dělá i ten můj. Co ještě pomůže (ale možná je to jenom moje berlička) je v PocketPlus zapnout "Repeating Alarms", ale na jak dlouho... ?
hybo (3107)|28.7.2005 10:07
diky bohu, ze nejsem sam...repeating alarms ale resi opkovani jako takove, s tim problem nemam, kdyz to tedy nabehne...jak to, ze se to tu neresilo? dyt ja diky tomu zapomenu na kopu veci, prasky, schuzky, neco udelat....dyt kdyz se MDA neozve, nenapadne me kouknout se, jestli neco nemam, dokud to po mne nikdo nechce...
RStein (2012)|28.7.2005 10:25
MDA Compact s originalni TMO ROM, za cca 3 mesice se tenhle problem zatim neobjevil.
Vim, ze jsem ti Hybo asi nepomoh, ale delala ti to i puvodni ROM?
hybo (3107)|28.7.2005 10:35
puvodni ROM se u mne moc neohrala, i kdyz priznam, ze si to ani nepamatuji, mam MDA mnohem driv, nez se vubec ve svete zacalo prodavat, u nas nemluve...
RStein (2012)|28.7.2005 10:45
OK, chtel jsem vedet, cim je ten problem zpusoben. ;)
Ve WM 2003 je bug v notifikacnim enginu, ale neprojevuje se na vsech zarizenich.

Zkousel jsi tenhle [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]?
hybo (3107)|28.7.2005 10:51
tenhle Tweak je na prodlouzeni doby po autozapnuti, coz neni to, v cem ja mam problem...ono se vubec nezapne, nebo kdyz je zapnute (coz je celej den, pac je na nabijecce) tak si ani nevsimne, ze by neco melo delat...WakeUp mi funguje OK a tech 15s staci na prepnuti ZenPhone, nebo na zapnuti autobackupu...
hybo (3107)|28.7.2005 11:26
a jeste doplnim, zaroven s tim, ze se prestane pripominat zacne blbnout i "notifikacni barva", proste blikani...samozrejme, ze se nezapne pri pripomince, ale treba kdyz mi prijde SMSka, nebo zmeskam hovor, tak zacne blikat (coz je OK) ale po po zobrazeni SMSky, mailu, nebo seznamu zmeskanych hovoru porad blika, i kdyz uz by nemela...po naprave (HR, restore) uz je zase vse OK...
Radek Novák (309)|28.7.2005 12:04
Já mam tedy ROM 1.11 a za 14 dní, co Compacta používám se u mě tento problém nevyskytl .. Vždy a včas upozorňuje.
Zdenek Malinsky (9781)|28.7.2005 12:23
Na nějaký podobný problém radil někomu Pavel Koza použít - a teď nevím přesně - ale jste velcí kluci, tak si poradíte, něco z těchto utilit (třeba pomohou): DelNotifQueue 1.0, apnotificationlist, clearnotify, checknotifications.
RStein (2012)|28.7.2005 12:23
Hybo, jeste jeden dotaz. Jak velou mas databazi s notifikacemi? Kolik je v ni zaznamu?

Tenhle nastroj dobre fungoval pro vycisteni notifikaci na WM 2003.
U SE si nejsem jistej
http://www.freewareppc.com/utilities/notificationclearfix.shtml
hybo (3107)|28.7.2005 13:53
tedy kluciii, pokud se takhle, jako ted ja citi kady zadavatel dotazu, tak ce4you je super ;) sice nevim, jetli to pomuze, hned, jak se znovu problem nastartuje, zkusim a dam vedet...dikec
Zdenek Malinsky (9781)|28.7.2005 16:19
Pokud jste to kluci ještě nevyřešili, zkuste něco z tohoto:

CheckNotifications 1.9
Notification Clear Fix 1.2

potom

apNotificationList 1.0
DelNotifQueue 1.0

a pro jistotu

apReminder+ 1.0 - je prý spolehlivější než SPB Time (ale nezkoušel jsem).
hybo (3107)|28.7.2005 16:46
no, ted neni co resit, musim poeckat, az to zase zacne prasit a ja zacnu zapominat a pak muzu resit...:D
hybo (3107)|29.7.2005 09:03
jinak, jest ejsem nasel dalsi nastroj na reseni problemu s notifikacemi, jmenuje se FixAlarm a vice je zde. Vecer samozrejme prisel hned proble a tak jsem to zacal resit. Vysledkem je, ze nevim, cim to je :no: v seznamu notifikaci jsem kalendar nenasel, tak jsem ji nechal zase upravit, smazat notifikace SMS, volani (script:....) a zacal testovat...jinak, ten Notification Clear Fix 1.2 na automazani moc nepomuze, resit to jen 3 specificke veci, ale SCRIPT zaznamy nesmazne...budu laborovat dal, protoze je to vazne nepochopitelne :mad:
hybo (3107)|8.9.2005 13:05
takze po nejakem case jsem zase zde...otestoval jsem vsechny moznosti, pouzival to, delal HR a zda se, ze je to vazne problem zapisu o pulnoci a asi nejak i zapisem scriptu do databaze, chodi mi notifikace mailu ja SMSky a nekdy jsem jich tam nasel treba 500...dalsi problem jsem ale zjistil ted, z nejakeho duvodu se prestali zapisovat do databaze eventy z kalendare..nepomohl HR s obnovenim vseho krome databaz pro events, pravidelne se po zmene datumu zapsali, ale nove jiz ne...za cela leta jsem nemel konkretne v tohle neduveru, ale na MDAc me tohle dost stve...kalendar je pro mne nejdulezitejsi vec a nemuzu se na to spolehnout...
hybo (3107)|24.9.2005 22:24
zacinam byt poradne nas.an, pred par dny jsem zase musel HR, pac zase prestal zapisovat do events databaze a ted, ani ne po tydnu uz zase prestal...to jsem vazne sam? zkusim to jeste naposled bez uzivan pocketbreeze, coz je posledni, co me napada jako mozny a pak ho asi mrsknu o zed....:evil: