Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant a ozVGA a velikost listy...

hosic (156)|14.9.2005 16:01
Zdravim, muzete mi nekdo pomoci s nastavenim ozVGA/Pocket Informantu?

Mam tu dva obrazky, jeden je muj a jeden je od kolegy - ten muj je nejakej divnej.

Jde mi o velikost tech dvou list, nevejdou se mi tam ty ikony a vubec to nevypada hezky.

ozVGA mam verzi 0.53 a PI je verze 6.1.0.338 s cesinou zde z fora.

Takhle bych to chtel...Takhle to mam...
beecher (9270)|14.9.2005 16:34
To je, pokud se nepletu, problem predinstalovaneho PI, ktery ma takovou vlastnost, ze po instalaci smaze z PDAcka QVGA resources v pripade, ze je nainstalovan na VGA zarizeni v MS VGA rezimu. Takze po prepnuti do RealVGA by mel spravne pouzivat QVGA resources, ale ty tam nema, takze pouzije ty VGA.

Ale PavelR. o tom bude mozna vedet vic a pripadne jak z toho vybruslit... ;)
hosic (156)|16.9.2005 19:42
[QUOTE="beecher"]Ale PavelR. o tom bude mozna vedet vic a pripadne jak z toho vybruslit... ;)[/QUOTE]

Bohuzel nevi. :-(
oltcit (1098)|16.9.2005 20:07
Skús v režime QVGA preinštalovať PI a ootom sa prepni do realVGA.
hosic (156)|16.9.2005 20:26
To jsem zkousel, zadny efekt. Ted ho jeste zkousim instalovat v realVGA. Taky zadna zmena. :-(
oltcit (1098)|16.9.2005 20:47
ani ked to nainstaluješ z externej lokácie/PI umiestneny na karte/ a nainstalovat do inej ako predvolenej volby inštalácie? Mne to robilo tiež ked som nainštaloval PI v realvga a ked som prepol do qvga a preinstaloval,tak to bol OK.
hosic (156)|16.9.2005 21:10
Zjistil jsem, ze to dela cestina, pokud pouziju cestinu pro VGA, tak to mam pomrsene, pokud pouziju tu pro QVGA, tak to mam spravne, ale zase mam prtave ostatni dialogy. :-) :-(